Převést DOCX na EPUB v C#

Vysokorychlostní softwarová .NET pro převod DOCX na EPUB

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni nezávislého na platformě pro .NET a .NET Core. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export DOCX, EPUB a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí C#, F#, VB.NET.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte DOCX na EPUB v C#

Pro vývojáře C#, kteří hledají bezproblémové řešení pro převod DOCX na EPUB, poskytuje Aspose.Words for .NET intuitivní a přímočaré rozhraní API pro převod souborů. Naše řešení umožňuje vývojářům C# snadno převádět soubory z jednoho formátu do druhého, což z něj činí nepostradatelný nástroj pro automatizaci úloh převodu souborů.

Ať už pracujete s DOCX, EPUB nebo jinými formáty souborů, Aspose.Words for .NET je všechny pokryje a zajistí výsledky nejvyšší kvality. Vyzkoušejte, jak pracuje kód C# s vašimi soubory DOCX právě teď.

Uložte DOCX jako EPUB v C#

Následující příklad ukazuje, jak převést DOCX na EPUB pomocí několika řádků C# kódu. Začněte tím, že do projektu C# zahrnete jmenný prostor Aspose.Words. Dále zadejte cestu ke vstupnímu souboru a vytvořte objekt Document pro načtení obsahu DOCX. Poté musíte zadat cestu k výstupnímu EPUB souboru a pomocí metody Save() uložit výsledek jako EPUB. Konverzní API určí výstupní formát souboru na základě zadané přípony souboru.

Příklad kódu v C# pro převod DOCX do EPUB formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
dotnet add package Aspose.Words
Kopírovat
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.docx");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.docx"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.epub", new ImageSaveOptions(SaveFormat.epub));
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést DOCX na EPUB

 1. Nainstalujte Aspose.Words for .NET.
 2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého C# projektu.
 3. Otevřete zdrojový DOCX C# soubor.
 4. Zavolejte metodu Save() a předejte výstupní název souboru s příponou EPUB.
 5. Získejte výsledek konverze DOCX EPUB.

C# pro převod DOCX na EPUB

Existují tři alternativní možnosti instalace "Aspose.Words for .NET" do vašeho systému. Vyberte si prosím ten, který odpovídá vašim potřebám, a postupujte podle pokynů krok za krokem:

Požadavky na systém

Náš produkt je plně multiplatformní a podporuje všechny hlavní implementace .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Pokud kód .NET nezávisí na základním hardwaru nebo operačním systému, ale pouze na virtuálním počítači, můžete vyvíjet jakýkoli druh softwaru pro Windows, macOS, Android, iOS a Linux. Jen se ujistěte, že máte nainstalovanou odpovídající verzi .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono nebo Xamarin.

K vytváření aplikací C#, F#, VB.NET doporučujeme používat integrovaná vývojová prostředí Microsoft Visual Studio, Xamarin a MonoDevelop.

Další podrobnosti naleznete v dokumentaci k produktu.

Další podporované konverze DOCX

DOCX můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.