DOCX'i C#'de EPUB'ye dönüştürün

DOCX i EPUB ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım .NET

.NET ve .NET Core platformları için üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. C#, F#, VB.NET DOCX, EPUB ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

C#'da DOCX'i EPUB'ye dönüştürün

Aspose.Words for .NET geliştiricileri için sezgisel ve basit bir dosya dönüştürme API'si sağlar. Çözümümüz, C# geliştiricilerinin dosyaları bir formattan diğerine kolayca dönüştürmesine olanak tanır, bu da onu dosya dönüştürme görevlerini otomatikleştirmek için vazgeçilmez bir araç haline getirir.

İster DOCX, EPUB ister diğer dosya formatlarıyla çalışıyor olun, Aspose.Words for .NET bunların hepsini kapsar ve en yüksek kalitede sonuçları garanti eder. C# kodunun DOCX dosyalarınızla nasıl çalıştığını hemen test edin.

DOCX'i C#'da EPUB olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, yalnızca birkaç satır C# koduyla DOCX'in EPUB'ye nasıl dönüştürüleceğini gösterir. Aspose.Words ad alanını C# projenize dahil ederek başlayın. Daha sonra, giriş dosyasının yolunu belirtin ve DOCX içeriğini yüklemek için bir Document nesnesi oluşturun. Daha sonra EPUB çıktı dosyasının yolunu belirtmeniz ve sonucu EPUB olarak kaydetmek için Save() yöntemini kullanmanız gerekir. Dönüştürme API'si, belirtilen dosya uzantısına göre çıktı dosyası biçimini belirleyecektir.

DOCX i EPUB biçimine dönüştürmek için C# de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
dotnet add package Aspose.Words
Kopyala
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.docx");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.docx"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.epub", new ImageSaveOptions(SaveFormat.epub));
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

DOCX, EPUB nasıl dönüştürülür

 1. Aspose.Words for .NET kurun.
 2. C# projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
 3. Kaynak DOCX dosyasını C#.
 4. EPUB uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek Save() yöntemini çağırın.
 5. DOCX dönüşümünün sonucunu EPUB.

DOCX 'i EPUB ye dönüştürmek için C#

Aspose.Words for .NET sisteminize kurmak için üç alternatif seçenek vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

Ürünümüz tamamen platformlar arasıdır ve tüm önemli .NET uygulamalarını destekler:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

.NET kodunun temel donanıma veya işletim sistemine bağlı olmadığı, yalnızca bir Sanal Makineye bağlı olduğu sürece Windows, macOS, Android, iOS ve Linux için her türlü yazılımı geliştirmekte özgürsünüz. İlgili .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono veya Xamarin sürümünü yüklediğinizden emin olun.

C#, F#, VB.NET uygulamaları oluşturmak için Microsoft Visual Studio, Xamarin ve MonoDevelop entegre geliştirme ortamlarını kullanmanızı öneririz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Ürün Dokümantasyonuna bakın.

Desteklenen Diğer DOCX Dönüşümler

DOCX i diğer birçok dosya biçimine dönüştürebilirsiniz:

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.