Konvertuoti DOCX į EPUB C#

Greita programinė įranga .NET biblioteka, skirta DOCX konvertuoti į EPUB

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą, skirtą .NET ir .NET Core platformoms. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti DOCX, EPUB ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C#, F#, VB.NET.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite DOCX į EPUB naudodami C#

C# kūrėjams, ieškantiems vientiso sprendimo konvertuoti DOCX į EPUB, Aspose.Words for .NET suteikia intuityvią ir paprastą failų konvertavimo API. Mūsų sprendimas leidžia C# kūrėjams lengvai konvertuoti failus iš vieno formato į kitą, todėl tai yra nepakeičiamas įrankis automatizuojant failų konvertavimo užduotis.

Nesvarbu, ar dirbate su DOCX, EPUB ar kitais failų formatais, Aspose.Words for .NET apima juos visus ir užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus. Išbandykite, kaip C# kodas veikia su jūsų DOCX failais dabar.

Išsaugokite DOCX kaip EPUB C#

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti DOCX į EPUB naudojant tik kelias C# kodo eilutes. Pradėkite įtraukdami Aspose.Words vardų erdvę į C# projektą. Tada nurodykite kelią į įvesties failą ir sukurkite Document objektą, kad įkeltumėte DOCX turinį. Tada turite nurodyti kelią į EPUB išvesties failą ir naudoti Save() metodą, kad išsaugotumėte rezultatą kaip EPUB. Konversijos API nustatys išvesties failo formatą pagal nurodytą failo plėtinį.

Kodo pavyzdys C# norint konvertuoti DOCX į EPUB formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
dotnet add package Aspose.Words
Kopijuoti
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.docx");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.docx"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.epub", new ImageSaveOptions(SaveFormat.epub));
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti DOCX į EPUB

 1. Įdiekite Aspose.Words for .NET.
 2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C# projekto.
 3. Atidarykite šaltinio DOCX C# failą.
 4. Iškvieskite Save(), perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu EPUB.
 5. Gaukite DOCX konversijos rezultatą kaip EPUB.

C# biblioteka konvertuoti DOCX į EPUB

Yra trys alternatyvios parinktys, kaip įdiegti " "Aspose.Words for .NET" savo sistemoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Mūsų produktas yra visiškai kelių platformų ir palaiko visus pagrindinius .NET diegimus:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Kadangi .NET kodas nepriklauso nuo pagrindinės aparatinės įrangos ar operacinės sistemos, o tik nuo virtualios mašinos, galite laisvai kurti bet kokią programinę įrangą, skirtą "Windows", "MacOS", "Android", "iOS" ir "Linux". Tiesiog įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono arba Xamarin versiją.

Rekomenduojame naudoti Microsoft Visual Studio, Xamarin ir MonoDevelop integruotas kūrimo aplinkas kuriant C#, F#, VB.NET programas.

Daugiau informacijos rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos DOCX konversijos

Galite konvertuoti DOCX į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.