Konvertēt DOCX uz EPUB šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka DOCX konvertēšanai uz EPUB

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu DOCX, EPUB un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet DOCX uz EPUB programmā C#

C# izstrādātājiem, kuri meklē nevainojamu risinājumu DOCX konvertēšanai uz EPUB, Aspose.Words for .NET nodrošina intuitīvu un vienkāršu failu konvertēšanas API. Mūsu risinājums ļauj C# izstrādātājiem viegli konvertēt failus no viena formāta uz citu, padarot to par neaizstājamu rīku failu konvertēšanas uzdevumu automatizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar DOCX, EPUB vai citiem failu formātiem, Aspose.Words for .NET aptver tos visus un nodrošina augstākās kvalitātes rezultātus. Pārbaudiet, kā C# kods pašlaik darbojas ar jūsu DOCX failiem.

Saglabājiet DOCX kā EPUB pakalpojumā C#

Šis piemērs parāda, kā pārveidot DOCX par EPUB, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas. Sāciet, iekļaujot Aspose.Words nosaukumvietu savā C# projektā. Pēc tam norādiet ceļu uz ievades failu un izveidojiet Document objektu, lai ielādētu DOCX saturu. Pēc tam jums jānorāda ceļš uz EPUB izvades failu un jāizmanto Save() metode, lai saglabātu rezultātu kā EPUB. Konversijas API noteiks izvades faila formātu, pamatojoties uz norādīto faila paplašinājumu.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu DOCX EPUB formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
dotnet add package Aspose.Words
Kopēt
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.docx");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.docx"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.epub", new ImageSaveOptions(SaveFormat.epub));
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst DOCX par EPUB

 1. Instalējiet Aspose.Words for .NET.
 2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
 3. Atveriet avota DOCX failu mapē C#.
 4. Izsauciet Save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu EPUB.
 5. Iegūstiet DOCX reklāmguvuma rezultātu kā EPUB.

C# bibliotēka, lai pārvērstu DOCX par EPUB

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā vairāku platformu un atbalsta visas galvenās .NET implementācijas:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no pamatā esošās aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin versiju.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

Citi atbalstītie DOCX reklāmguvumi

Varat konvertēt DOCX uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.