Markdown içinde HTML i Markdown'ye dönüştür

HTML i Markdown ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım C++

HTML ila Markdown dönüşüm hızı elde etmek için C++ kullanın. C++ HTML, Markdown ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

C++ kullanarak HTML'yi Markdown'a dönüştürün

Web belgelerini programlı olarak dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for C++ C++ kodunu kullanarak HTML'yi Markdown formatına ve ters yönde dönüştürebilirsiniz.

C++, HTML'den profesyonel kalitede Markdown oluşturur. En yüksek kaliteli HTML'den Markdown'a dönüştürmeyi doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü bir C++ dönüştürme API'si, Web belgelerinin birçok popüler biçime dönüştürülmesine olanak tanır.

C++ Markdown olarak kaydedin

C++ içinde HTML'nin Markdown'a nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

Bir HTML sayfasını Markdown biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML dosyanızı yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli dosya biçimini Markdown uzantısına göre belirterek Markdown biçiminde kaydedin. Hem HTML okuma hem de Markdown yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıktı Markdown içeriği ve biçimlendirmesi, orijinal HTML belgesiyle aynı olacaktır.

HTML i MD biçimine dönüştürmek için C++ de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.md");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.md"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.md", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.md"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.md");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, Markdown nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for C++' kurun.
  2. C++ projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını C++.
  4. Markdown uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'Save()' yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu Markdown.

HTML 'i Markdown ye dönüştürmek için C++

Aspose.Words for C++ ı geliştirici ortamınıza yüklemek için üç seçeneğiniz vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

Microsoft Windows, Linux ve macOS işletim sistemlerinde yazılım geliştirmek için bu C++ kitaplığını kullanabilirsiniz:

  • Linux için GCC >= 6.3.0 ve Clang >= 3.9.1
  • Xcode >= 12.5.1, macOS için Clang ve libc++

Linux veya macOS için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde fontconfig ve mesa-glu açık kaynak paketleri) hakkındaki bilgileri kontrol edin.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Her hakkı saklıdır.