Teisenda HTML väärtuseks Markdown keeles C++

Kiire tarkvara C++ kogu raamatukogu HTML Markdown

Kasutage C++ et saavutada maksimaalne konversioonikiirus HTML kuni Markdown See on täielik professionaalne tarkvaralahendus HTML, Markdown ja paljude muude dokumendivormingute C++.

Teisendage HTML C++

Kas soovite veebidokumente programmiliselt teisendada? Rakenduse Aspose.Words for C++ abil saate teisendada HTML i Markdown vormingusse ja vastupidises suunas, kasutades vaid mõnda C++ koodirida.

Meie C++ API loob professionaalse kvaliteediga Markdown HTML ist. Testige kõrgeima kvaliteediga HTML i Markdown konversiooni otse oma brauseris. Võimas C++ teisendus API võimaldab teisendada veebidokumente paljudesse populaarsetesse vormingutesse.

Salvestage HTML kui C++

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML i C++.

Järgige lihtsaid samme, et muuta HTML leht Markdown vormingusse. Lugege oma HTML faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt Markdown vormingus, määrates vajaliku failivormingu Markdown laiendiga. Nii HTML i lugemiseks kui ka Markdown kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi Markdown sisu ja vorming on identsed algse HTML dokumendiga.

Koodinäide keeles C++ et teisendada HTML vormingusse MD
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.md");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.md"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.md", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.md"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.md");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks Markdown

  1. Installige 'Aspose.Words for C++'.
  2. C++ projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail HTML rakenduses C++.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga Markdown.
  5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui Markdown.

C++ teek, et teisendada HTML keeleks Markdown

Aspose.Words for C++ installimiseks oma arendajakeskkonda on kolm võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Seda C++ raamatukogu saate kasutada tarkvara arendamiseks Microsoft Windows, Linuxi ja macOS -i operatsioonisüsteemides:

  • Linuxi jaoks on vaja GCC >= 6.3.0 ja Clang >= 3.9.1
  • libc++ on vaja Xcode >= 12.5.1, Clang ja libC++

Kui teil arendada tarkvara Linux või MacOS, kontrollige teavet täiendavate raamatukogu sõltuvusi (fontconfig ja mesa-glu avatud lähtekoodiga paketid) in Toote dokumentatsioon.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.