Konvertēt HTML uz MD šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka HTML konvertēšanai uz MD

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, MD un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML uz MD, izmantojot C#

Vai nepieciešams programmatiski konvertēt tīmekļa dokumentus? Izmantojot Aspose.Words for .NET, varat konvertēt HTML uz MD formātu un pretējā virzienā, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsu C# API profesionālajā kvalitātē izveido MD no HTML. Pārbaudiet augstākās kvalitātes HTML konvertēšanu uz MD tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga .NET konversijas API ļauj pārveidot Web dokumentus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet HTML kā MD vietnē C#

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā pārveidot HTML par MD pakalpojumā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai pārvērstu HTML lapu MD formātā. Izlasiet savu HTML failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to MD formātā, norādot nepieciešamo faila formātu ar MD paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan MD rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades MD saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam HTML dokumentam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu HTML MD formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.md", new ImageSaveOptions(SaveFormat.md));
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par MD

 1. Instalējiet Aspose.Words for .NET.
 2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
 3. Atveriet avota HTML failu mapē C#.
 4. Izsauciet Save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu MD.
 5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā MD.

C# bibliotēka, lai pārvērstu HTML par MD

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā vairāku platformu un atbalsta visas galvenās .NET implementācijas:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no pamatā esošās aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin versiju.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.