Konvertēt HTML uz Markdown šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka HTML konvertēšanai uz Markdown

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, Markdown un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML uz Markdown, izmantojot C#

Vai nepieciešams programmatiski konvertēt tīmekļa dokumentus? Izmantojot Aspose.Words for .NET, varat konvertēt HTML uz Markdown formātu un pretējā virzienā, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsu C# API profesionālajā kvalitātē izveido Markdown no HTML. Pārbaudiet augstākās kvalitātes HTML konvertēšanu uz Markdown tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga .NET konversijas API ļauj pārveidot Web dokumentus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet HTML kā Markdown vietnē C#

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā pārveidot HTML par Markdown pakalpojumā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai pārvērstu HTML lapu Markdown formātā. Izlasiet savu HTML failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to Markdown formātā, norādot nepieciešamo faila formātu ar Markdown paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan Markdown rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades Markdown saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam HTML dokumentam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu HTML MD formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.md", new ImageSaveOptions(SaveFormat.md));
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par Markdown

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē C#.
  4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu Markdown.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā Markdown.

C# bibliotēka, lai pārvērstu HTML par Markdown

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

  • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.