Konvertēt HTML uz GIF šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka HTML konvertēšanai uz GIF

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, GIF un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML par GIF programmā C#

Vai programmatiski jākonvertē HTML par GIF attēlu? Izmantojot Aspose.Words for .NET jebkurš izstrādātājs var viegli pārveidot HTML par GIF attēla formātu, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsdienu dokumentu apstrāde C# API ar lielu ātrumu GIF no HTML Testa kvalitāti HTML uz GIF pārveidi tieši pārlūkprogrammā. Jaudīgā C# bibliotēka ļauj pārveidot HTML failus daudzos populāros attēlu formātos.

Saglabājiet HTML kā GIF mapē C#

Šis piemērs parāda, kā HTML pārveidot par GIF attēlu programmā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai HTML failu pārvērstu GIF grafiskā formātā. Izlasiet HTML no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā GIF, norādot nepieciešamo attēla formātu ar paplašinājumu GIF Gan HTML lasīšanai, gan GIF rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades GIF grafiskais saturs būs identisks oriģinālajam HTML failam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu HTML GIF formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.gif");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.gif"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.gif"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.gif"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.gif", new ImageSaveOptions(SaveFormat.gif));
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par GIF

 1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
 3. Atveriet avota HTML failu mapē C#.
 4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu GIF.
 5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā GIF.

C# bibliotēka, lai pārvērstu HTML par GIF

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

 • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.