Převést HTML na Word v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod HTML na Word

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, Word a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Převeďte HTML na Word pomocí Python

Potřeba převést HTML souborů Word programově? Pomocí Aspose.Words pro Python via .NET můžete převést HTML na Word pomocí několika řádků Python kódu.

Naše Python API vytváří Word z HTML v profesionální kvalitě. Otestujte nejvyšší kvalitu HTML na Word přímo ve vašem prohlížeči. Výkonný Python via .NET konverzní API umožňuje transformaci HTML souborů do mnoha populárních formátů.

Uložit HTML jako Word v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na Word v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a HTML soubor Word Word formát. Přečtěte si HTML z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako Word, přičemž požadovaný formát souboru Word přípony Word. Pro oba HTML čtení a Word psaní můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní Word budou shodné s původním dokumentem HTML.

Příklad kódu v Python pro převod HTML do formátu DOCX
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.docx")
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na Word

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML soubor Python.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou Word.
  5. Získejte výsledek konverze HTML Word.

Python pro převod HTML na Word

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všechna práva vyhrazena.