Převést HTML na MD v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod HTML na MD

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, MD a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte HTML na MD pomocí Python

Potřebujete převést webové dokumenty programově? S Aspose.Words pro Python via .NET můžete převést HTML do MD formátu a v opačném směru pomocí několika řádků Python kódu.

Naše Python API vytváří MD z HTML v profesionální kvalitě. Otestujte nejkvalitnější konverzi HTML na MD přímo ve svém prohlížeči. Výkonné Python via .NET umožňuje transformaci webových dokumentů do mnoha oblíbených formátů.

Uložte HTML jako MD v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na MD v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte stránku HTML do MD formátu. Přečtěte si HTML soubor z místního disku a poté jej jednoduše uložte ve MD formátu, přičemž požadovaný formát souboru určete podle přípony MD Pro čtení HTML i zápis MD můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní obsah a MD formátování budou identické s původním HTML dokumentem.

Příklad kódu v Python pro převod HTML do MD formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
pip install aspose-words
Kopírovat
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.md", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.md))
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na MD

  1. Nainstalujte Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML Python soubor.
  4. Zavolejte metodu save() a předejte výstupní název souboru s příponou MD.
  5. Získejte výsledek konverze HTML MD.

Python pro převod HTML na MD

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python ≥3.5 a <3.12. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci k produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.