Převést HTML na DOC v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod HTML na DOC

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, DOC a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte HTML na DOC v Python

Pro vývojáře Python, kteří hledají bezproblémové řešení pro převod HTML na DOC, poskytuje Aspose.Words for Python via .NET intuitivní a přímočaré rozhraní API pro převod souborů. Naše řešení umožňuje vývojářům Python snadno převádět soubory z jednoho formátu do druhého, což z něj činí nepostradatelný nástroj pro automatizaci úloh převodu souborů.

Ať už pracujete s HTML, DOC nebo jinými formáty souborů, Aspose.Words for Python via .NET je všechny pokryje a zajistí výsledky nejvyšší kvality. Vyzkoušejte, jak pracuje kód Python s vašimi soubory HTML právě teď.

Uložte HTML jako DOC v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na DOC pomocí několika řádků Python kódu. Začněte tím, že do projektu Python zahrnete jmenný prostor Aspose.Words. Dále zadejte cestu ke vstupnímu souboru a vytvořte objekt Document pro načtení obsahu HTML. Poté musíte zadat cestu k výstupnímu DOC souboru a pomocí metody save() uložit výsledek jako DOC. Konverzní API určí výstupní formát souboru na základě zadané přípony souboru.

Příklad kódu v Python pro převod HTML do DOC formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
pip install aspose-words
Kopírovat
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.doc", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.doc))
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na DOC

  1. Nainstalujte Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML Python soubor.
  4. Zavolejte metodu save() a předejte výstupní název souboru s příponou DOC.
  5. Získejte výsledek konverze HTML DOC.

Python pro převod HTML na DOC

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python ≥3.5 a <3.12. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci k produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.