Převést HTML na Markdown v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod HTML na Markdown

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, Markdown a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Převeďte HTML na Markdown pomocí Python

Potřebujete převést webové dokumenty programově? S Aspose.Words pro Python via .NET můžete převést HTML do Markdown formátu a v opačném směru pomocí několika řádků Python kódu.

Naše Python API vytváří Markdown z HTML v profesionální kvalitě. Otestujte nejkvalitnější konverzi HTML na Markdown přímo ve svém prohlížeči. Výkonné Python via .NET umožňuje transformaci webových dokumentů do mnoha oblíbených formátů.

Uložte HTML jako Markdown v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na Markdown v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte stránku HTML do Markdown formátu. Přečtěte si soubor HTML z místního disku a poté jej jednoduše uložte ve Markdown formátu, přičemž požadovaný formát souboru určete podle přípony Markdown Pro čtení HTML i zápis Markdown můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní obsah a formátování Markdown budou identické s původním HTML dokumentem.

Příklad kódu v Python pro převod HTML do formátu MD
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.md")
Spustit kód
  
Zkopírujte kód Python do schránky
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na Markdown

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML soubor Python.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou Markdown.
  5. Získejte výsledek konverze HTML Markdown.

Python pro převod HTML na Markdown

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Všechna práva vyhrazena.