Teisenda HTML väärtuseks MD keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek HTML MD

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus HTML, MD ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendage HTML MD-ks, kasutades C#

Kas soovite veebidokumente programmiliselt teisendada? Rakenduse Aspose.Words for .NET abil saab iga arendaja teisendada HTML-i MD-vormingusse ja vastupidises suunas vaid mõne C#-koodirea abil.

Kaasaegne dokumenditöötlus C# API loob HTML-st professionaalse kvaliteediga MD-i. Testige kõrgeima kvaliteediga HTML-d MD-i teisendamist otse oma brauseris. Võimas C# teek võimaldab teisendada veebidokumente paljudesse populaarsetesse vormingutesse.

Salvestage HTML kui MD failis C#

Järgmine näide näitab, kuidas teisendada HTML-i MD-ks rakenduses C#.

Järgige lihtsaid samme, et muuta HTML-leht MD-vormingusse. Lugege oma HTML-faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt MD-vormingus, määrates vajaliku failivormingu MD-laiendiga. Nii HTML-i lugemiseks kui ka MD-kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljund MD sisu ja vorming on identsed algse HTML-dokumendiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada HTML vormingusse MD
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.md", new ImageSaveOptions(SaveFormat.md));
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks MD

 1. Installige Aspose.Words for .NET.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail HTML rakenduses C#.
 4. Kutsuge Save(), edastades väljundfaili nime laiendiga MD.
 5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui MD.

C# teek, et teisendada HTML keeleks MD

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Kuna .NET-kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS-i, Androidi, iOS-i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et oleksite installinud vastava .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin versiooni.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarini ja MonoDevelopi integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.