Teisenda HTML väärtuseks SVG keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek HTML SVG

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus HTML, SVG ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendage HTML SVG C#

Kas soovite programmiliselt teisendada HTML SVG Rakendusega Aspose.Words for .NET saab iga arendaja hõlpsasti teisendada HTML SVG kasutades vaid mõne C#.

Kaasaegne dokumenditöötlus C# API loob SVG st suure kiirusega HTML Testige SVG HTML kvaliteeti otse brauseris. Võimas C# teek võimaldab teisendada HTML faile paljudesse populaarsetesse pildivormingutesse.

Salvestage HTML kui SVG C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML SVG pildiks C#.

Järgige lihtsat sammu omakorda HTML SVG faili graafiline formaat. Lugege HTML, seejärel salvestage see lihtsalt nimega SVG, määrates vajaliku pildivormingu SVG laiendiga. Nii HTML lugemiseks kui ka SVG kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi SVG graafiline sisu on identne algse HTML failiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada HTML vormingusse SVG
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.svg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.svg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.svg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.svg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.svg");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks SVG

 1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail HTML rakenduses C#.
 4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga SVG.
 5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui SVG.

C# teek, et teisendada HTML keeleks SVG

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

 • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.