Teisenda HTML väärtuseks GIF keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek HTML GIF

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus HTML, GIF ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendage HTML GIF C#

Kas soovite programmiliselt teisendada HTML GIF Rakendusega Aspose.Words for .NET saab iga arendaja hõlpsasti teisendada HTML GIF kasutades vaid mõne C#.

Kaasaegne dokumenditöötlus C# API loob GIF st suure kiirusega HTML Testige GIF HTML kvaliteeti otse brauseris. Võimas C# teek võimaldab teisendada HTML faile paljudesse populaarsetesse pildivormingutesse.

Salvestage HTML kui GIF C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML GIF pildiks C#.

Järgige lihtsat sammu omakorda HTML GIF faili graafiline formaat. Lugege HTML, seejärel salvestage see lihtsalt nimega GIF, määrates vajaliku pildivormingu GIF laiendiga. Nii HTML lugemiseks kui ka GIF kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi GIF graafiline sisu on identne algse HTML failiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada HTML vormingusse GIF
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.gif");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.gif"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.gif"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.gif"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.gif", new ImageSaveOptions(SaveFormat.gif));
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks GIF

 1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail HTML rakenduses C#.
 4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga GIF.
 5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui GIF.

C# teek, et teisendada HTML keeleks GIF

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

 • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.