Teisenda HTML väärtuseks Markdown keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek HTML Markdown

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus HTML, Markdown ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Teisendage HTML C#

Kas soovite veebidokumente programmiliselt teisendada? Rakenduse Aspose.Words for .NET abil saate teisendada HTML i Markdown vormingusse ja vastupidises suunas, kasutades vaid mõnda C# koodirida.

Meie C# API loob professionaalse kvaliteediga Markdown HTML ist. Testige kõrgeima kvaliteediga HTML i Markdown konversiooni otse oma brauseris. Võimas .NET teisendus API võimaldab teisendada veebidokumente paljudesse populaarsetesse vormingutesse.

Salvestage HTML kui C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML i C#.

Järgige lihtsaid samme, et muuta HTML leht Markdown vormingusse. Lugege oma HTML faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt Markdown vormingus, määrates vajaliku failivormingu Markdown laiendiga. Nii HTML i lugemiseks kui ka Markdown kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi Markdown sisu ja vorming on identsed algse HTML dokumendiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada HTML vormingusse MD
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.md");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks Markdown

  1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
  2. C# projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail HTML rakenduses C#.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga Markdown.
  5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui Markdown.

C# teek, et teisendada HTML keeleks Markdown

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

  • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.