تبدیل HTML به Markdown در Java

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Java برای تبدیل HTML به Markdown

از API تبدیل سند ما برای ایجاد نرم افزار قابل حمل، قوی و ایمن در جاوا استفاده کنید. این یک راه حل نرم افزار حرفه ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن HTML, Markdown و بسیاری از قالب های سند دیگر با استفاده از Java.

HTML را با استفاده از Java

آیا نیاز به تبدیل اسناد وب به صورت برنامه ای دارید؟ با Aspose.Words برای Java می توانید HTML را به فرمت Markdown و در جهت مخالف تنها با استفاده از چند خط Java کنید.

Java ما Markdown را از HTML با کیفیت حرفه ای ایجاد می کند. بالاترین کیفیت تبدیل HTML به Markdown را مستقیماً در مرورگر خود آزمایش کنید. یک Java اجازه می دهد تا اسناد وب را به بسیاری از فرمت های محبوب تبدیل کنید.

HTML را به عنوان Markdown در Java

مثال زیر نحوه تبدیل HTML به Markdown در Java.

برای تبدیل صفحه HTML به فرمت Markdown مراحل آسان را دنبال کنید. فایل HTML خود را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را با فرمت Markdown ذخیره کنید و فرمت فایل مورد نیاز را با پسوند Markdown هم برای خواندن HTML و هم برای نوشتن Markdown می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط استفاده کنید. محتوای خروجی Markdown و قالب بندی با سند HTML اصلی یکسان خواهد بود.

نمونه کد در Java برای تبدیل HTML به قالب MD
فایل ورودی
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
فرمت خروجی
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.md");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.md", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.md");
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل HTML به Markdown

  1. 'Aspose.Words for Java' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Java خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع HTML را در Java.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند Markdown 'save()'.
  5. نتیجه HTML به عنوان Markdown.

Java برای تبدیل HTML به Markdown

ما بسته های Java خود را در مخازن Maven میزبانی می کنیم. 'Aspose.Words برای Java' یک JAR رایج حاوی کد بایت است. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب آن را در محیط توسعه دهنده جاوا خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

Java SE 7 و Java پشتیبانی می شوند. ما همچنین یک بسته جداگانه برای Java SE 6 در صورتی که شما مجبور به استفاده از این JRE قدیمی هستید.

Java ما چند پلتفرم است و بر روی تمام سیستم عامل های با JVM اجرا می شود، از جمله Microsoft Windows، Linux، macOS، Android و iOS.

برای اطلاع از وابستگی های بسته اختیاری، مانند JogAmp JOGL، موتور قلم Harfbuzz Java Advanced Imaging JAI، لطفاً به مستندات محصول مراجعه کنید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده HTML

می توانید HTML به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. تمامی حقوق محفوظ است.