המר DOC ל JPG ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה DOC ל JPG

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של DOC, JPG ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר DOC ל-JPG באמצעות C#

צריך להמיר מסמך DOC לסט של תמונות JPG באופן תוכנתי? עם Aspose.Words for .NET כל מפתח יכול להמיר DOC ל JPG פורמט עם מספר שורות של קוד C# בלבד.

עיבוד מסמכים מודרני C# API יוצר תמונות JPG ממסמכי DOC במהירות גבוהה. בדוק את האיכות של המרת DOC לתמונה ישירות בדפדפן שלך. ספריית C# רבת עוצמה מאפשרת המרת קבצי DOC לפורמטים פופולריים רבים.

שמור DOC כ-JPG ב-C#

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר מסמכי DOC לסט של תמונות JPG ב-C#.

בצע את השלבים הקלים כדי להפוך מסמך DOC ל JPG פורמט . קרא את קובץ ה-DOC שלך מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו בפורמט JPG תמונת, תוך ציון פורמט הקובץ הנדרש לפי סיומת JPG. גם לקריאת DOC וגם לכתיבת JPG אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מוסמכים לחלוטין. תוכן ה-JPG והעיצוב של הפלט יהיו זהים למסמך ה-DOC המקורי.

דוגמה לקוד ב C# להמרת DOC ל JPG פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
dotnet add package Aspose.Words
עותק
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.doc");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.doc"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.jpg", new ImageSaveOptions(SaveFormat.jpg));
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר DOC ל JPG

 1. התקן את Aspose.Words for .NET.
 2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
 3. פתח את קובץ DOC C#.
 4. התקשר Save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת JPG.
 5. קבל את התוצאה של המרה DOC JPG.

ספריית C# DOC ל JPG

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו הוא חוצה פלטפורמות לחלוטין ותומך בכל ההטמעות העיקריות של NET.

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה חופשי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו-Linux. רק ודא שהתקנת את הגרסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו-MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET.

לפרטים נוספים, עיין בתיעוד המוצר.

המרות DOC נתמכות אחרות

אתה יכול להמיר את DOC לפורמטים רבים אחרים של קבצים:

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.