Konvertēt DOC uz JPG šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka DOC konvertēšanai uz JPG

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu DOC, JPG un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Konvertējiet DOC uz JPG, izmantojot C#

Nepieciešams programmatiski pārvērst DOC dokumentu par JPG attēlu kopu? Izmantojot Aspose.Words for .NET, varat konvertēt DOC JPG formātā, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsu C# API veido JPG attēlus no DOC dokumentiem ar profesionālu kvalitāti. Pārbaudiet augstākās kvalitātes DOC konvertēšanu uz attēlu tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga .NET konvertēšanas API ļauj pārveidot DOC failus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet DOC kā JPG C#

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā DOC dokumentus pārveidot par JPG attēlu kopu programmā C#.

Izpildiet vienkāršās darbības, lai pārvērstu DOC dokumentu JPG formātā. Izlasiet savu DOC failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to JPG attēla formātā, norādot nepieciešamo faila formātu ar JPG paplašinājumu. Gan DOC lasīšanai, gan JPG rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades JPG saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam DOC dokumentam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu DOC formātā JPG
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.doc");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.doc"); shape.ImageData.Save("Output.jpg");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst DOC par JPG

 1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
 3. Atveriet avota DOC failu mapē C#.
 4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu JPG.
 5. Iegūstiet DOC reklāmguvuma rezultātu kā JPG.

C# bibliotēka, lai pārvērstu DOC par JPG

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

 • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie DOC reklāmguvumi

Varat konvertēt DOC uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.