Перетворити DOC на JPG у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення DOC на JPG

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту DOC, JPG та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Перетворіть DOC у JPG за допомогою C#

Потрібно програмно перетворити DOC у набір зображень JPG? За допомогою Aspose.Words для .NET ви можете конвертувати DOC у JPG формат лише за допомогою кількох рядків C# коду.

Наш .NET створює зображення JPG з DOC з професійною якістю. Перевірте найякіснішу DOC у зображення прямо у своєму браузері. Потужний API перетворення .NET DOC у багато популярних форматів.

Збережіть DOC як JPG на C#

Наступний приклад демонструє, як перетворити DOC у набір зображень JPG у C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити DOC у JPG формат. Прочитайте DOC з локального диска, а потім просто збережіть його у форматі зображення JPG, вказавши необхідний формат файлу за розширенням JPG Як для DOC так і для запису JPG ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і форматування JPG будуть ідентичними оригінальному документу DOC.

Приклад коду в C# для перетворення DOC у JPG формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.doc");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.doc"); shape.ImageData.Save("Output.jpg");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити DOC на JPG

 1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний DOC файл C#.
 4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням JPG.
 5. Отримайте результат перетворення DOC як JPG.

C# для перетворення DOC на JPG

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

 • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії DOC

Ви можете конвертувати DOC у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.