Konvertuoti DOC į JPG C#

Greita programinė įranga .NET biblioteka, skirta DOC konvertuoti į JPG

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą, skirtą .NET ir .NET Core platformoms. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti DOC, JPG ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C#, F#, VB.NET.

Konvertuokite DOC į JPG naudodami C#

Reikia programiškai konvertuoti DOC dokumentą į JPG vaizdų rinkinį? Naudodami Aspose.Words, skirtą .NET, galite konvertuoti DOC į JPG formatą naudodami tik kelias C# kodo eilutes.

Mūsų C# API sukuria profesionalios kokybės JPG vaizdus iš DOC Išbandykite aukščiausios kokybės DOC į vaizdą tiesiai savo naršyklėje. Galinga .NET konvertavimo API leidžia paversti DOC failus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite " DOC kaip JPG formatu C#

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti DOC dokumentus į JPG vaizdų rinkinį C#.

Atlikite paprastus veiksmus, kad " DOC dokumentą paverstumėte JPG formatu. Perskaitykite savo DOC failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį JPG vaizdo formatu, nurodydami reikiamą failo JPG formatą plėtiniu. Tiek DOC skaitymui, tiek JPG rašymui galite naudoti visiškai tinkamus failų pavadinimus. Išvesties JPG turinys ir formatavimas bus identiški originaliam DOC dokumentui.

Kodo pavyzdys C# norint konvertuoti DOC į JPG formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.doc");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.doc"); shape.ImageData.Save("Output.jpg");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti DOC į JPG

 1. Įdiekite 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C# projekto.
 3. Atidarykite šaltinio DOC failą C#.
 4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu JPG.
 5. Gaukite DOC konversijos rezultatą kaip JPG.

C# biblioteka konvertuoti DOC į JPG

Yra trys alternatyvios parinktys, kaip įdiegti " "Aspose.Words for .NET" savo sistemoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Mūsų produktas yra visiškai kelių platformų ir palaiko visus pagrindinius .NET diegimus pagal '.NET Standard 2.0' specifikaciją:

 • "Microsoft .NET Framework", pradedant nuo ankstesnės 2.0 versijos ir baigiant naujausia '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, pradedant nuo ankstesnio 2.0 ir baigiant naujausiu '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

.NET kodas nepriklauso nuo pagrindinės aparatinės įrangos ar operacinės sistemos, o tik nuo virtualios mašinos, galite laisvai kurti bet kokią programinę įrangą, skirtą "Windows", "MacOS", "Android", "iOS" ir "Linux". Tiesiog įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono arba Xamarin.

C#, F#, VB.NET programas, rekomenduojame naudoti "Microsoft Visual Studio", "Xamarin" ir "MonoDevelop" integruotas kūrimo aplinkas.

Daugiau informacijos rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos DOC konversijos

Galite konvertuoti DOC į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.