Konvertuoti TIFF į Word Java

Greita programinės įrangos Java biblioteka, skirta TIFF konvertuoti į Word

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte nešiojamą, patikimą ir saugią programinę įrangą Java. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti TIFF, Word ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Java.

Konvertuokite TIFF į Word naudodami Java

Reikia programiškai konvertuoti TIFF vaizdus į Word? Naudodami Aspose.Words, skirtą Java, galite konvertuoti TIFF į Word dokumento formatą naudodami tik kelias Java kodo eilutes.

Mūsų Java API sukuria Word dokumentą iš TIFF vaizdų. Išbandykite aukščiausios kokybės TIFF Word savo naršyklėje. Galinga Java konvertavimo API leidžia TIFF vaizdus konvertuoti į beveik visus Word formatus.

Išsaugokite TIFF kaip Word dokumentą Java

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti TIFF į Word dokumento formatą Java.

Norėdami paversti TIFF vaizdą į Word dokumento formatą, atlikite paprastus veiksmus. Perskaitykite TIFF failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį dokumento formatu, nurodydami reikiamą failo formatą naudodami " Word dokumento plėtinį. Tiek TIFF skaitymui, tiek Word dokumentų rašymui galite naudoti visiškai tinkamus failų pavadinimus.

Kodo pavyzdys Java norint konvertuoti TIFF į DOCX formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti TIFF į Word

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Java projekto.
  3. Atidarykite šaltinio TIFF failą Java.
  4. Iškvieskite 'save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu Word.
  5. Gaukite TIFF konversijos rezultatą kaip Word.

Java biblioteka konvertuoti TIFF į Word

" Java paketus talpiname "Maven" saugyklose. 'Aspose.Words for Java' yra įprastas JAR failas, kuriame yra baitų kodas. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip ją įdiegti "Java" kūrėjo aplinkoje.

Sistemos reikalavimai

Palaikomos " Java SE 7 ir naujesnės " Java Taip pat pateikiame atskirą " Java SE 6 paketą, jei privalote naudoti šį pasenusį JRE.

Mūsų " Java paketas yra kelių platformų ir veikia visose operacinėse sistemose su JVM diegimu, įskaitant " Microsoft Windows, "Linux", "MacOS", "Android" ir "iOS".

Informacijos apie papildomas paketų priklausomybes, tokias kaip " JogAmp JOGL, " Harfbuzz šriftų variklis, " Java Advanced Imaging JAI, rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos TIFF konversijos

Galite konvertuoti TIFF į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.