تبدیل TIFF به Word در Java

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Java برای تبدیل TIFF به Word

از API تبدیل سند ما برای ایجاد نرم افزار قابل حمل، قوی و ایمن در جاوا استفاده کنید. این یک راه حل نرم افزار حرفه ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن TIFF, Word و بسیاری از قالب های سند دیگر با استفاده از Java.

با استفاده از Java TIFF را به Word

آیا نیاز به تبدیل تصاویر TIFF به Word به صورت برنامه ای دارید؟ با Aspose.Words برای Java می توانید TIFF را با استفاده از چند خط Java Word تبدیل کنید.

Java ما Word از تصاویر TIFF با کیفیت حرفه ای ایجاد می کند. بالاترین کیفیت Word مستقیماً در مرورگر خود تست کنید. یک Java اجازه می دهد تا تصاویر TIFF را تقریبا به تمام Word تبدیل کنید.

TIFF را به عنوان یک سند Word Java

مثال زیر نحوه تبدیل TIFF به فرمت سند Word Java.

مراحل آسان را برای تبدیل یک تصویر TIFF به فرمت سند Word فایل TIFF خود را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را در قالب سند ذخیره کنید و فرمت فایل مورد نیاز را با پسوند سند Word هم برای خواندن TIFF و هم برای Word می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط استفاده کنید.

نمونه کد در Java برای تبدیل TIFF به قالب DOCX
فایل ورودی
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
فرمت خروجی
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.docx");
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل TIFF به Word

  1. 'Aspose.Words for Java' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Java خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع TIFF را در Java.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند Word 'save()'.
  5. نتیجه TIFF به عنوان Word.

Java برای تبدیل TIFF به Word

ما بسته های Java خود را در مخازن Maven میزبانی می کنیم. 'Aspose.Words برای Java' یک JAR رایج حاوی کد بایت است. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب آن را در محیط توسعه دهنده جاوا خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

Java SE 7 و Java پشتیبانی می شوند. ما همچنین یک بسته جداگانه برای Java SE 6 در صورتی که شما مجبور به استفاده از این JRE قدیمی هستید.

Java ما چند پلتفرم است و بر روی تمام سیستم عامل های با JVM اجرا می شود، از جمله Microsoft Windows، Linux، macOS، Android و iOS.

برای اطلاع از وابستگی های بسته اختیاری، مانند JogAmp JOGL، موتور قلم Harfbuzz Java Advanced Imaging JAI، لطفاً به مستندات محصول مراجعه کنید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده TIFF

می توانید TIFF به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. تمامی حقوق محفوظ است.