Перетворити TIFF на Word у Java

Швидкісна програмна Java для перетворення TIFF на Word

Використовуйте наш API перетворення документів для створення портативного, надійного та безпечного програмного забезпечення на Java. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту TIFF, Word та багатьох інших форматів документів за допомогою Java.

Перетворіть TIFF у Word за допомогою Java

Потрібно програмно конвертувати зображення TIFF у Word? За допомогою Aspose.Words для Java ви можете конвертувати TIFF у Word, використовуючи лише кілька рядків Java коду.

Наш Java API Word із зображень TIFF професійної якості. Перевірте найякіснішу Word прямо у своєму браузері. Потужний Java дозволяє трансформувати зображення TIFF майже в усі формати Word.

Збережіть TIFF як Word документ Java

Наступний приклад демонструє, як перетворити TIFF у Word формат документа Java.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити зображення TIFF у Word формат документа. Прочитайте TIFF файл з локального диска, а потім просто збережіть його у форматі документа, вказавши необхідний формат файлу за розширенням Word документа Як для читання TIFF, так і для Word можна використовувати повні імена файлів.

Приклад коду в Java для перетворення TIFF у DOCX формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити TIFF на Word

  1. Встановіть 'Aspose.Words for Java'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Java.
  3. Відкрийте вихідний TIFF файл Java.
  4. Викличте 'save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Word.
  5. Отримайте результат перетворення TIFF як Word.

Java для перетворення TIFF на Word

Ми розміщуємо наші пакети Java в репозиторіях Maven. 'Aspose.Words для Java' — це звичайний JAR що містить байт-код. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення його в середовищі розробника Java.

Системні вимоги

Підтримуються Java SE 7 та новіші Java Ми також надаємо окремий пакет для Java SE 6 якщо ви зобов'язані використовувати цей застарілий JRE.

Наш Java є кроссплатформенним і працює на всіх операційних системах з JVM, включаючи Microsoft Windows, Linux, macOS, Android та iOS.

Для отримання інформації про додаткові залежності пакетів, такі як JogAmp JOGL, Harfbuzz шрифтів Java Advanced Imaging JAI, зверніться до документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії TIFF

Ви можете конвертувати TIFF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.