Konwertuj TIFF na Word w Java

Szybka Java do konwersji TIFF na Word

Skorzystaj z naszego interfejsu API do konwersji dokumentów, aby stworzyć przenośne, solidne i bezpieczne oprogramowanie w języku Java. Jest to kompletne, profesjonalne oprogramowanie do importowania i eksportowania TIFF, Word i wielu innych formatów dokumentów przy użyciu Java.

Konwertuj TIFF na Word za pomocą Java

Chcesz programowo przekonwertować obrazy TIFF do Word Dzięki Aspose.Words dla Java możesz przekonwertować TIFF na Word za pomocą zaledwie kilku linijek Java kodu.

Nasz Java API tworzy Word z obrazów TIFF o profesjonalnej jakości. Przetestuj najwyższej jakości Word bezpośrednio w swojej przeglądarce. Potężny Java umożliwia przekształcanie obrazów TIFF do prawie wszystkich Word formatów.

Zapisz TIFF jako Word dokument Java

Poniższy przykład pokazuje, jak przekonwertować TIFF na Word format dokumentu Java.

Wykonaj proste kroki, aby zamienić obraz TIFF na Word format dokumentu Odczytaj plik TIFF z lokalnego dysku, a następnie po prostu zapisz go w formacie dokumentu, określając wymagany format pliku przez rozszerzenie Word dokumentu Zarówno do czytania TIFF, jak i Word możesz używać w pełni kwalifikowanych nazw plików.

Przykład kodu w Java aby przekonwertować TIFF na format DOCX
Plik wejściowy
Prześlij plik, który chcesz przekonwertować
Uruchom kod
Format wyjściowy
Wybierz format docelowy z listy
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Uruchom kod
Udostępnij kod w mediach społecznościowych:

Jak przekonwertować TIFF na Word

  1. Zainstaluj 'Aspose.Words for Java'.
  2. Dodaj odniesienie do biblioteki (zaimportuj bibliotekę) do swojego Java projektu.
  3. Otwórz plik TIFF Java.
  4. Wywołaj 'save()', przekazując nazwę pliku wyjściowego z rozszerzeniem Word.
  5. Uzyskaj wynik TIFF konwersji jako Word.

Java biblioteka do konwersji TIFF na Word

Nasze Java hostujemy w repozytoriach Maven. 'Aspose.Words for Java' to wspólny JAR zawierający kod bajtowy. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, jak zainstalować go w swoim środowisku programisty Java.

wymagania systemowe

Obsługiwana jest Java SE 7 i nowsze Java Udostępniamy również osobny pakiet dla Java SE 6 na wypadek, gdybyś musiał używać tego przestarzałego JRE.

Nasz Java jest wieloplatformowy i działa na wszystkich systemach operacyjnych z JVM, w tym Microsoft Windows, Linux, macOS, Android i iOS.

Aby uzyskać informacje na temat dodatkowych zależności między pakietami, takich jak JogAmp JOGL, Harfbuzz silnika czcionki, Java Zaawansowane obrazowanie JAI, zapoznaj się z dokumentacją produktu.

Inne obsługiwane TIFF konwersje

Możesz przekonwertować TIFF na wiele innych formatów plików:

5%

Subskrybuj aktualizacje produktów Aspose

Otrzymuj comiesięczne biuletyny i oferty dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.