Převést TIFF na Word v Java

Vysokorychlostní softwarová Java pro převod TIFF na Word

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vytvoření přenosného, robustního a bezpečného softwaru v Javě. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export TIFF, Word a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Java.

Převeďte TIFF do Word pomocí Java

Potřebujete převést obrázky TIFF do Word programově? S Aspose.Words pro Java můžete převést TIFF do Word Word dokumentu pomocí několika řádků Java kódu.

Naše Java API vytváří Word z obrázků TIFF v profesionální kvalitě. Otestujte nejkvalitnější Word přímo ve svém prohlížeči. Výkonné Java umožňuje transformaci obrázků TIFF do téměř všech formátů Word.

Uložte TIFF jako Word dokument Java

Následující příklad ukazuje, jak převést TIFF do Word dokumentu Java.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte obrázek TIFF do Word Word dokumentu. Přečtěte si svůj soubor TIFF z místního disku a poté jej jednoduše uložte ve formátu dokumentu a zadejte požadovaný formát souboru podle přípony Word dokumentu Jak pro čtení TIFF, tak pro Word můžete použít plně kvalifikované názvy souborů.

Příklad kódu v Java pro převod TIFF do formátu DOCX
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést TIFF na Word

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Java projektu.
  3. Otevřete zdrojový TIFF soubor Java.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou Word.
  5. Získejte výsledek konverze TIFF Word.

Java pro převod TIFF na Word

Naše balíčky Java hostujeme v úložištích Maven. 'Aspose.Words for Java' je běžný JAR obsahující bajtový kód. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak jej nainstalovat do vašeho vývojářského prostředí Java.

Požadavky na systém

Podporována je Java SE 7 a novější Java Poskytujeme také samostatný balíček pro Java SE 6 pro případ, že jste povinni používat toto zastaralé JRE.

Náš Java je multiplatformní a běží na všech operačních systémech s JVM, včetně Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informace o volitelných závislostech balíčků, jako je JogAmp JOGL, Harfbuzz písem Java Advanced Imaging JAI, naleznete v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze TIFF

TIFF můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všechna práva vyhrazena.