Konvertovať TIFF na Word v Java

Vysokorýchlostná softvérová Java na konverziu TIFF na Word

Použite naše API na konverziu dokumentov na vytvorenie prenosného, robustného a bezpečného softvéru v jazyku Java. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export TIFF, Word a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Java.

Preveďte TIFF na Word pomocou Java

Potrebujete previesť obrázky TIFF do Word programovo? Pomocou Aspose.Words pre Java môžete previesť TIFF do Word pomocou niekoľkých riadkov Java kódu.

Naše Java API vytvára Word z TIFF obrázkov v profesionálnej kvalite. Otestujte si najkvalitnejší Word priamo vo svojom prehliadači. Výkonné Java umožňuje transformáciu obrázkov TIFF do takmer všetkých Word formátov.

Uložte TIFF ako Word dokument Java

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť TIFF do Word formátu dokumentu Java.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a premeňte obrázok TIFF na Word formát dokumentu Prečítajte si súbor TIFF z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte vo formáte dokumentu, pričom požadovaný formát súboru špecifikujte podľa prípony Word dokumentu Na čítanie TIFF aj Word môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov.

Príklad kódu v Java na konverziu TIFF do formátu DOCX
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť TIFF na Word

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Java projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor TIFF Java.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou Word.
  5. Získajte výsledok konverzie TIFF Word.

Java na konverziu TIFF na Word

Naše balíčky Java hostíme v úložiskách Maven. 'Aspose.Words for Java' je bežný JAR obsahujúci bajtový kód. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, ako ho nainštalovať do vývojárskeho prostredia Java.

Požiadavky na systém

Podporovaná je Java SE 7 a novšie Java Poskytujeme tiež samostatný balík pre Java SE 6 pre prípad, že ste povinní používať toto zastarané JRE.

Náš Java je multiplatformový a beží na všetkých operačných systémoch s JVM, vrátane Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informácie o voliteľných závislostiach balíkov, ako napríklad JogAmp JOGL, Harfbuzz písma Java Advanced Imaging JAI, nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie TIFF

TIFF môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všetky práva vyhradené.