Konvertovať TIFF na PDF v Java

Vysokorýchlostná softvérová Java na konverziu TIFF na PDF

Použite naše API na konverziu dokumentov na vytvorenie prenosného, robustného a bezpečného softvéru v jazyku Java. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export TIFF, PDF a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Java.

Previesť TIFF na PDF v Java

Potreba previesť TIFF obrazu PDF súboru programovo? Pomocou Aspose.Words for Java môže každý vývojár ľahko transformovať TIFF do PDF pomocou niekoľkých riadkov Java kódu.

Moderné rozhranie na spracovanie obrázkov Java PDF z TIFF vysokou rýchlosťou. Otestujte kvalitu TIFF na PDF priamo v prehliadači. Výkonná Java umožňuje konvertovať TIFF do mnohých populárnych formátov dokumentov.

Uložiť TIFF ako PDF v Java

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť TIFF na PDF v Java.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a TIFF obrázok PDF PDF formát. Prečítajte si TIFF z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte ako PDF, pričom požadovaný formát dokumentu špecifikujte pomocou rozšírenia PDF Pre obidva TIFF čítanie a PDF písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný PDF bude identický s pôvodným TIFF.

Príklad kódu v Java na konverziu TIFF do formátu PDF
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.pdf");
Spustiť kód
  
Skopírujte kód Java do schránky
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť TIFF na PDF

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Java projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor TIFF Java.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou PDF.
  5. Získajte výsledok konverzie TIFF PDF.

Java na konverziu TIFF na PDF

Naše balíčky Java hostíme v úložiskách Maven. 'Aspose.Words for Java' je bežný JAR obsahujúci bajtový kód. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, ako ho nainštalovať do vývojárskeho prostredia Java.

Požiadavky na systém

Podporovaná je Java SE 7 a novšie Java Poskytujeme tiež samostatný balík pre Java SE 6 pre prípad, že ste povinní používať toto zastarané JRE.

Náš Java je multiplatformový a beží na všetkých operačných systémoch s JVM, vrátane Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informácie o voliteľných závislostiach balíkov, ako napríklad JogAmp JOGL, Harfbuzz písma Java Advanced Imaging JAI, nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie TIFF

TIFF môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Všetky práva vyhradené.