Перетворити HTML на GIF у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення HTML на GIF

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, GIF та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть HTML в GIF в C#

Потрібно програмно перетворити HTML зображення в GIF? За допомогою Aspose.Words for .NET будь-який розробник може легко перетворити HTML у GIF лише за допомогою кількох рядків C# коду.

Сучасний API для обробки документів C# GIF з HTML з високою швидкістю. Перевірте якість перетворення HTML в GIF прямо у веб-переглядачі. Потужна C# дозволяє конвертувати HTML у багато популярних форматів зображень.

Зберегти HTML як GIF в C#

У наведеному нижче прикладі показано, як перетворити HTML на GIF зображення в C#.

Дотримуйтесь прості кроки, щоб перетворити HTML файл в GIF графічного формату. Прочитайте HTML з локального диска, а потім просто збережіть його як GIF, вказавши необхідний формат зображення за допомогою розширення GIF Для обох HTML читання і GIF писати ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний GIF буде ідентичним вихідному HTML файлу.

Приклад коду в C# для перетворення HTML у GIF формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.gif");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.gif"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.gif"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.gif"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.gif", new ImageSaveOptions(SaveFormat.gif));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на GIF

 1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний HTML C# файл.
 4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням GIF.
 5. Отримайте результат перетворення HTML як GIF.

C# для перетворення HTML на GIF

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

 • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.