Перетворити HTML на Markdown у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення HTML на Markdown

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, Markdown та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Перетворіть HTML у Markdown за допомогою C#

Потрібно програмно конвертувати веб-документи? За допомогою Aspose.Words для .NET ви можете конвертувати HTML у Markdown формат і в протилежному напрямку, використовуючи лише кілька рядків C# коду.

Наш .NET створює Markdown з HTML з професійною якістю. Перевірте перетворення HTML у Markdown найвищої якості прямо у своєму браузері. Потужний .NET дозволяє трансформувати веб-документи в багато популярних форматів.

Збережіть HTML як Markdown на C#

У наведеному нижче прикладі показано, як перетворити HTML у Markdown на C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити сторінку HTML у Markdown формат. Прочитайте свій HTML файл з локального диска, а потім просто збережіть його у Markdown форматі, вказавши необхідний формат файлу за розширенням Markdown Як для читання HTML, так і для запису Markdown ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і форматування Markdown будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в C# для перетворення HTML у MD формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.md");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на Markdown

  1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
  3. Відкрийте вихідний HTML файл C#.
  4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Markdown.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як Markdown.

C# для перетворення HTML на Markdown

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.