Перетворити HTML на Markdown у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення HTML на Markdown

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, Markdown та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть HTML у Markdown за допомогою C#

Потрібно програмно конвертувати веб-документи? За допомогою Aspose.Words для .NET ви можете конвертувати HTML у Markdown формат і в протилежному напрямку, використовуючи лише кілька рядків C# коду.

Наш .NET створює Markdown з HTML з професійною якістю. Перевірте перетворення HTML у Markdown найвищої якості прямо у своєму браузері. Потужний .NET дозволяє трансформувати веб-документи в багато популярних форматів.

Збережіть HTML як Markdown на C#

У наведеному нижче прикладі показано, як перетворити HTML у Markdown на C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити сторінку HTML у Markdown формат. Прочитайте свій HTML файл з локального диска, а потім просто збережіть його у Markdown форматі, вказавши необхідний формат файлу за розширенням Markdown Як для читання HTML, так і для запису Markdown ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і Markdown форматування будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в C# для перетворення HTML у MD формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.md", new ImageSaveOptions(SaveFormat.md));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML у Markdown C#

 1. Встановіть Aspose.Words for .NET.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний HTML C# файл.
 4. Викличте Save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Markdown.
 5. Отримайте результат перетворення HTML як Markdown.

C# для перетворення HTML на Markdown

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кросплатформним і підтримує всі основні реалізації .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Оскільки код .NET не залежить від основного апаратного забезпечення чи операційної системи, а залежить лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь-яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS і Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin і MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Для отримання додаткової інформації зверніться до документації продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.