Перетворити HTML на зображення у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення HTML на зображення

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, зображення та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Перетворіть HTML на зображення в C#

Потрібно програмно перетворити HTML у зображення? За допомогою Aspose.Words for .NET будь-який розробник може легко перетворити HTML у графічний формат лише за допомогою кількох рядків C# коду.

Сучасний API для обробки документів C# API створює зображення з HTML з високою швидкістю. Перевірте якість перетворення HTML у зображення прямо у веб-переглядачі. Потужна C# дозволяє конвертувати HTML майже у всі поширені графічні формати.

Збережіть HTML як зображення в C#

Наступний приклад демонструє, як перетворити HTML на зображення в C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити HTML файл у графічний формат. Прочитайте HTML з локального диска, а потім просто збережіть його як зображення, вказавши необхідний графічний формат за допомогою розширення зображення. Як для HTML і для запису зображень ви можете використовувати повні імена файлів. Отриманий вміст буде ідентичним оригінальному файлу HTML.

Приклад коду в C# для перетворення HTML у JPG формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.jpg");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на зображення

 1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний HTML файл C#.
 4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням зображення.
 5. Отримайте результат перетворення HTML як зображення.

C# для перетворення HTML на зображення

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

 • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.