Перетворити HTML на MD у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення HTML на MD

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, MD та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть HTML у MD за допомогою C#

Потрібно програмно конвертувати веб-документи? За допомогою Aspose.Words для .NET ви можете конвертувати HTML у MD формат і в протилежному напрямку, використовуючи лише кілька рядків C# коду.

Наш .NET створює MD з HTML з професійною якістю. Перевірте перетворення HTML у MD найвищої якості прямо у своєму браузері. Потужний .NET дозволяє трансформувати веб-документи в багато популярних форматів.

Збережіть HTML як MD на C#

У наведеному нижче прикладі показано, як перетворити HTML у MD на C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити сторінку HTML у MD формат. Прочитайте свій HTML файл з локального диска, а потім просто збережіть його у MD форматі, вказавши необхідний формат файлу за розширенням MD Як для читання HTML, так і для запису MD ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і MD форматування будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в C# для перетворення HTML у MD формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.md");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на MD

  1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
  3. Відкрийте вихідний HTML C# файл.
  4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням MD.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як MD.

C# для перетворення HTML на MD

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.