Перетворити HTML на Word у Python

Високошвидкісна програмна Python для перетворення HTML на Word

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення на Python. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, Word та багатьох інших форматів документів за допомогою Python.

Перетворіть HTML в Word за допомогою Python

Необхідність перетворення HTML файлів Word програмно? За допомогою Aspose.Words для Python via .NET ви можете конвертувати HTML у Word, використовуючи лише кілька рядків Python коду.

Наш Python API Word з HTML з професійною якістю. Перевірте найвищу якість HTML в Word прямо у своєму веб-переглядачі. Потужний Python via .NET перетворення API дозволяє перетворити HTML файлів багатьох популярних форматів.

Зберегти HTML як Word на Python

Наступний приклад демонструє, як перетворити HTML в Word на Python.

Дотримуйтесь прості кроки, щоб перетворити HTML файл в Word форматі. Прочитайте HTML з локального диска, а потім просто збережіть його як Word, вказавши необхідний формат файлу за допомогою розширення Word Для обох HTML читання і Word писати ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і форматування Word будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в Python для перетворення HTML у DOCX формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.docx")
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на Word

  1. Встановіть 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Python.
  3. Відкрийте вихідний HTML файл Python.
  4. Викличте 'save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Word.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як Word.

Python для перетворення HTML на Word

Ми розміщуємо наші пакунки Python у сховищах PyPi. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення "Aspose.Words for Python via .NET" у середовище розробника.

Системні вимоги

Цей пакет сумісний з Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 та 3.9. Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux, перегляньте додаткові вимоги до gcc та libpython у документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.