Перетворити HTML на MD у Python

Високошвидкісна програмна Python для перетворення HTML на MD

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення на Python. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, MD та багатьох інших форматів документів за допомогою Python.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть HTML у MD за допомогою Python

Потрібно програмно конвертувати веб-документи? За допомогою Aspose.Words для Python via .NET ви можете конвертувати HTML у MD формат і в протилежному напрямку, використовуючи лише кілька рядків Python коду.

Наш Python via .NET створює MD з HTML з професійною якістю. Перевірте перетворення HTML у MD найвищої якості прямо у своєму браузері. Потужний Python via .NET дозволяє трансформувати веб-документи в багато популярних форматів.

Збережіть HTML як MD на Python

У наведеному нижче прикладі показано, як перетворити HTML у MD на Python.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити сторінку HTML у MD формат. Прочитайте свій HTML файл з локального диска, а потім просто збережіть його у MD форматі, вказавши необхідний формат файлу за розширенням MD Як для читання HTML, так і для запису MD ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і MD форматування будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в Python для перетворення HTML у MD формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
pip install aspose-words
Копія
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.md", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.md))
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML у MD Python

  1. Встановіть Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Python.
  3. Відкрийте вихідний HTML Python файл.
  4. Викличте save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням MD.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як MD.

Python для перетворення HTML на MD

Ми розміщуємо наші пакунки Python у сховищах PyPi. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення "Aspose.Words for Python via .NET" у середовище розробника.

Системні вимоги

Цей пакет сумісний з Python ≥3.5 і <3.12. Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux, перегляньте додаткові вимоги до gcc і libpython у документації продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.