Перетворити HTML на Markdown у Python

Високошвидкісна програмна Python для перетворення HTML на Markdown

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення на Python. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, Markdown та багатьох інших форматів документів за допомогою Python.

Перетворіть HTML у Markdown за допомогою Python

Потрібно програмно конвертувати веб-документи? За допомогою Aspose.Words для Python via .NET ви можете конвертувати HTML у Markdown формат і в протилежному напрямку, використовуючи лише кілька рядків Python коду.

Наш Python via .NET створює Markdown з HTML з професійною якістю. Перевірте перетворення HTML у Markdown найвищої якості прямо у своєму браузері. Потужний Python via .NET дозволяє трансформувати веб-документи в багато популярних форматів.

Збережіть HTML як Markdown на Python

У наведеному нижче прикладі показано, як перетворити HTML у Markdown на Python.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити сторінку HTML у Markdown формат. Прочитайте свій HTML файл з локального диска, а потім просто збережіть його у Markdown форматі, вказавши необхідний формат файлу за розширенням Markdown Як для читання HTML, так і для запису Markdown ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і форматування Markdown будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в Python для перетворення HTML у MD формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.md")
Виконати код
  
Скопіюйте код Python у буфер обміну
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на Markdown

  1. Встановіть 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Python.
  3. Відкрийте вихідний HTML файл Python.
  4. Викличте 'save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Markdown.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як Markdown.

Python для перетворення HTML на Markdown

Ми розміщуємо наші пакунки Python у сховищах PyPi. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення "Aspose.Words for Python via .NET" у середовище розробника.

Системні вимоги

Цей пакет сумісний з Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 та 3.9. Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux, перегляньте додаткові вимоги до gcc та libpython у документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Всі права захищені.