Převést TIFF na PDF v Java

Vysokorychlostní softwarová Java pro převod TIFF na PDF

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vytvoření přenosného, robustního a bezpečného softwaru v Javě. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export TIFF, PDF a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Java.

Převeďte TIFF na PDF v Java

Potřeba převést TIFF obrazu PDF souboru programově? Pomocí Aspose.Words for Java každý vývojář snadno transformovat TIFF do PDF pomocí pouhých několika řádků Java kódu.

Moderní rozhraní pro zpracování obrázků Java PDF z TIFF vysokou rychlostí. Otestujte kvalitu TIFF na PDF přímo v prohlížeči. Výkonná Java umožňuje konvertovat TIFF do mnoha oblíbených formátů dokumentů.

Uložit TIFF jako PDF v Java

Následující příklad ukazuje, jak převést TIFF na PDF v Java.

Postupujte podle jednoduchých kroků a TIFF obrázek PDF PDF formát. Přečtěte si TIFF z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako PDF a určete požadovaný formát dokumentu pomocí přípony PDF Pro oba TIFF čtení a PDF psaní můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní PDF bude identický s původním TIFF.

Příklad kódu v Java pro převod TIFF do formátu PDF
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.pdf");
Spustit kód
  
Zkopírujte kód Java do schránky
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést TIFF na PDF

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Java projektu.
  3. Otevřete zdrojový TIFF soubor Java.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou PDF.
  5. Získejte výsledek konverze TIFF PDF.

Java pro převod TIFF na PDF

Naše balíčky Java hostujeme v úložištích Maven. 'Aspose.Words for Java' je běžný JAR obsahující bajtový kód. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak jej nainstalovat do vašeho vývojářského prostředí Java.

Požadavky na systém

Podporována je Java SE 7 a novější Java Poskytujeme také samostatný balíček pro Java SE 6 pro případ, že jste povinni používat toto zastaralé JRE.

Náš Java je multiplatformní a běží na všech operačních systémech s JVM, včetně Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informace o volitelných závislostech balíčků, jako je JogAmp JOGL, Harfbuzz písem Java Advanced Imaging JAI, naleznete v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze TIFF

TIFF můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Všechna práva vyhrazena.