Word içinde HTML i Word'ye dönüştür

HTML i Word ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python HTML, Word ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Dönüştürme HTML için Word kullanarak Python

HTML dosyalarını programlı Word dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words'de ile için Python via .NET dönüştürebilirsiniz HTML için Word sadece birkaç satır kullanarak formatında Python kodu.

Python via .NET Word, HTML profesyonel kalitede Word oluşturur. En yüksek kalitedeki HTML Word dönüşümünü doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü bir Python via .NET dönüştürme API'si, HTML dosyalarının birçok popüler biçime dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML Word olarak Python

Aşağıdaki örnek dönüştürmek gösterilmiştir HTML için Word içinde Python.

HTML dosyasını Word biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Yerel sürücüden HTML dosyasını okuyun, ardından gerekli dosya biçimini Word uzantısıyla Word Her ikisi için HTML okuma ve Word sen tam dosya kullanabilirsiniz yazma. Çıktı Word içeriği ve biçimlendirmesi, orijinal HTML belgesiyle aynı olacaktır.

HTML i DOCX biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.docx")
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, Word nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Python via .NET' kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Python.
  4. Word uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu Word.

HTML 'i Word ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 ve 3.9 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Her hakkı saklıdır.