Teisenda HTML väärtuseks Markdown keeles Java

Kiire tarkvara Java teek HTML Markdown

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et luua Java s kaasaskantavat, tugevat ja turvalist tarkvara. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus Java HTML, Markdown ja paljude muude dokumendivormingute importimiseks ja eksportimiseks.

Teisendage HTML Java

Kas soovite veebidokumente programmiliselt teisendada? Rakenduse Aspose.Words for Java abil saate teisendada HTML i Markdown vormingusse ja vastupidises suunas, kasutades vaid mõnda Java koodirida.

Meie Java API loob professionaalse kvaliteediga Markdown HTML ist. Testige kõrgeima kvaliteediga HTML i Markdown konversiooni otse oma brauseris. Võimas Java teisendus API võimaldab teisendada veebidokumente paljudesse populaarsetesse vormingutesse.

Salvestage HTML kui Java

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML i Java.

Järgige lihtsaid samme, et muuta HTML leht Markdown vormingusse. Lugege oma HTML faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt Markdown vormingus, määrates vajaliku failivormingu Markdown laiendiga. Nii HTML i lugemiseks kui ka Markdown kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi Markdown sisu ja vorming on identsed algse HTML dokumendiga.

Koodinäide keeles Java et teisendada HTML vormingusse MD
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.md");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.md", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.md");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks Markdown

  1. Installige 'Aspose.Words for Java'.
  2. Java projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail HTML rakenduses Java.
  4. Kutsuge 'save()', edastades väljundfaili nime laiendiga Markdown.
  5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui Markdown.

Java teek, et teisendada HTML keeleks Markdown

Hoidame oma Java pakette Maveni hoidlates. 'Aspose.Words for Java' on tavaline JAR fail. Järgige samm-sammult juhiseid selle installimiseks oma Java arendajakeskkonda.

Nõuded süsteemile

Java SE 7 ja uuemaid Java versioone. Java SE 6 jaoks eraldi paketti juhuks, kui olete kohustatud seda aegunud JRE kasutama.

Meie Java pakett on platvormideülene ja töötab kõigis JVM rakendusega Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ja iOS.

Lisateavet valikuliste pakettide sõltuvuste kohta, nagu JogAmp JOGL, Harfbuzz fondimootor, Java Advanced Imaging JAI, vaadake toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.