Teisenda HTML väärtuseks Markdown keeles Python

Kiire tarkvara Python teek HTML Markdown faili

Kasutage Pythonis kõrgetasemelise platvormist sõltumatu tarkvara arendamiseks meie dokumentide teisendamise API t. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus Python HTML, Markdown ja paljude muude dokumendivormingute importimiseks ja eksportimiseks.

Kuva koodilõik

Teisendage HTML Markdown-ks, kasutades Python

Kas soovite veebidokumente programmiliselt teisendada? Rakenduse Aspose.Words for Python via .NET abil saab iga arendaja teisendada HTML-i Markdown-vormingusse ja vastupidises suunas vaid mõne Python-koodirea abil.

Kaasaegne dokumenditöötlus Python API loob HTML-st professionaalse kvaliteediga Markdown-i. Testige kõrgeima kvaliteediga HTML-d Markdown-i teisendamist otse oma brauseris. Võimas Python teek võimaldab teisendada veebidokumente paljudesse populaarsetesse vormingutesse.

Salvestage HTML kui Markdown failis Python

Järgmine näide näitab, kuidas teisendada HTML-i Markdown-ks rakenduses Python.

Järgige lihtsaid samme, et muuta HTML-leht Markdown-vormingusse. Lugege oma HTML-faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt Markdown-vormingus, määrates vajaliku failivormingu Markdown-laiendiga. Nii HTML-i lugemiseks kui ka Markdown-kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljund Markdown sisu ja vorming on identsed algse HTML-dokumendiga.

Koodinäide keeles Python et teisendada HTML vormingusse MD
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.md", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.md))
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks Markdown

  1. Installige Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Python projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail HTML rakenduses Python.
  4. Kutsuge save(), edastades väljundfaili nime laiendiga Markdown.
  5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui Markdown.

Python teek, et teisendada HTML keeleks Markdown

Hoidame oma Python pakette PyPi hoidlates. Järgige samm-sammult juhiseid selle kohta, kuidas installida "Aspose.Words for Python via .NET" kaudu oma arendajakeskkonda.

Nõuded süsteemile

See pakett ühildub Python ≥3.5 ja <3.12. Kui arendate tarkvara Linuxi jaoks, vaadake tootedokumentatsioonis gcc ja libpython lisanõudeid.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.