Teisenda HTML väärtuseks Markdown keeles Python

Kiire tarkvara Python teek faili HTML Markdown

Kasutage Pythonis kõrgetasemelise platvormist sõltumatu tarkvara arendamiseks meie dokumentide teisendamise API t. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus Python HTML, Markdown ja paljude muude dokumendivormingute importimiseks ja eksportimiseks.

Teisendage HTML Python

Kas soovite veebidokumente programmiliselt teisendada? Rakenduse Aspose.Words for Python via .NET abil saate teisendada HTML i Markdown vormingusse ja vastupidises suunas, kasutades vaid mõnda Python koodirida.

Meie Python API loob professionaalse kvaliteediga Markdown HTML ist. Testige kõrgeima kvaliteediga HTML i Markdown konversiooni otse oma brauseris. Võimas Python via .NET teisendus API võimaldab teisendada veebidokumente paljudesse populaarsetesse vormingutesse.

Salvestage HTML kui Python

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML i Python.

Järgige lihtsaid samme, et muuta HTML leht Markdown vormingusse. Lugege oma HTML faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt Markdown vormingus, määrates vajaliku failivormingu Markdown laiendiga. Nii HTML i lugemiseks kui ka Markdown kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi Markdown sisu ja vorming on identsed algse HTML dokumendiga.

Koodinäide keeles Python et teisendada HTML vormingusse MD
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.md")
Käivita kood
  
Kopeerige kood Python lõikelauale
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks Markdown

  1. Installige 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Python projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail HTML rakenduses Python.
  4. Kutsuge 'save()', edastades väljundfaili nime laiendiga Markdown.
  5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui Markdown.

Python teek, et teisendada HTML keeleks Markdown

Hoidame oma Python pakette PyPi hoidlates. Järgige samm-sammult juhiseid selle kohta, kuidas installida "Aspose.Words for Python via .NET" kaudu oma arendajakeskkonda.

Nõuded süsteemile

See pakett ühildub versioonidega Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 ja 3.9. Kui arendate Linuxi jaoks tarkvara, vaadake palun toote dokumentatsiooni gcc ja libpython jaoks.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Kõik õigused kaitstud.