Teisenda TIFF väärtuseks PDF keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek TIFF PDF

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus TIFF, PDF ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendage TIFF PDF C#

Kas soovite teisendada TIFF kujutise programmiliselt PDF failiks Rakendusega Aspose.Words for .NET saab iga arendaja lihtsalt mõne TIFF muuta PDF vorminguks C#.

Modern pilditöötluse C# API loob PDF alates TIFF pilte suurel kiirusel. Testige PDF TIFF kvaliteeti otse brauseris. Võimas C# teek võimaldab teisendada TIFF pilte paljudesse populaarsetesse dokumendivormingutesse.

Salvestage TIFF kui PDF C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada TIFF PDF C#.

Järgige lihtsaid samme, et muuta TIFF pilt vorminguks PDF Lugege TIFF kujutist, seejärel salvestage see lihtsalt nimega PDF, määrates vajaliku dokumendivormingu PDF laiendiga. Nii TIFF lugemiseks kui ka PDF kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljund PDF sisu on identne algse TIFF pildiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada TIFF vormingusse PDF
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
dotnet add package Aspose.Words
Kopeeri
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.tiff");

doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.tiff"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.pdf", new ImageSaveOptions(SaveFormat.pdf));
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada TIFF keeleks PDF

 1. Installige Aspose.Words for .NET.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail TIFF rakenduses C#.
 4. Kutsuge Save(), edastades väljundfaili nime laiendiga PDF.
 5. Hankige TIFF konversiooni tulemus kui PDF.

C# teek, et teisendada TIFF keeleks PDF

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Kuna .NET-kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS-i, Androidi, iOS-i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et oleksite installinud vastava .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin versiooni.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarini ja MonoDevelopi integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud TIFF konversioonid

Saate teisendada TIFF paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.