Teisenda TIFF väärtuseks PDF keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek TIFF PDF

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus TIFF, PDF ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Teisendage TIFF PDF C#

Kas soovite teisendada TIFF kujutise programmiliselt failiks PDF Rakendusega Aspose.Words for .NET saab iga arendaja lihtsalt mõne TIFF muuta PDF vorminguks C#.

Modern pilditöötluse C# API loob PDF alates TIFF pilte suurel kiirusel. Testige PDF TIFF kvaliteeti otse brauseris. Võimas C# teek võimaldab teisendada TIFF pilte paljudesse populaarsetesse dokumendivormingutesse.

Salvestage TIFF kui PDF C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada TIFF PDF C#.

Järgige lihtsaid samme, et muuta TIFF pilt vorminguks PDF Lugege TIFF kujutist, seejärel salvestage see lihtsalt nimega PDF, määrates vajaliku dokumendivormingu PDF laiendiga. Nii TIFF lugemiseks kui ka PDF kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljund PDF sisu on identne algse TIFF pildiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada TIFF vormingusse PDF
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.tiff");

doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.tiff"); shape.ImageData.Save("Output.pdf");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada TIFF keeleks PDF

  1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
  2. C# projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail TIFF rakenduses C#.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga PDF.
  5. Hankige TIFF konversiooni tulemus kui PDF.

C# teek, et teisendada TIFF keeleks PDF

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

  • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud TIFF konversioonid

Saate teisendada TIFF paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.