Перетворити TIFF на PDF у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення TIFF на PDF

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту TIFF, PDF та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Перетворіть TIFF в PDF в C#

Потрібно перетворити TIFF зображення для PDF файл програмно? За допомогою Aspose.Words for .NET будь-який розробник може легко перетворити TIFF у PDF лише за допомогою кількох рядків C# коду.

Сучасна обробка зображень C# API створює PDF із TIFF з високою швидкістю. Перевірте якість перетворення TIFF в PDF прямо у веб-переглядачі. Потужна C# дозволяє конвертувати TIFF у багато популярних форматів документів.

Зберегти TIFF як PDF в C#

Наступний приклад демонструє, як перетворити TIFF в PDF в C#.

Дотримуйтесь прості кроки, щоб перетворити TIFF зображення в PDF форматі. Прочитайте TIFF з локального диска, а потім просто збережіть його як PDF, вказавши необхідний формат документа за допомогою розширення PDF Для обох TIFF читання і PDF писати ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний PDF буде ідентичним оригінальному зображенню TIFF.

Приклад коду в C# для перетворення TIFF у PDF формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.tiff");

doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.tiff"); shape.ImageData.Save("Output.pdf");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити TIFF на PDF

  1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
  3. Відкрийте вихідний TIFF файл C#.
  4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням PDF.
  5. Отримайте результат перетворення TIFF як PDF.

C# для перетворення TIFF на PDF

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії TIFF

Ви можете конвертувати TIFF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.