Перетворити TIFF на PDF у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення TIFF на PDF

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту TIFF, PDF та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть TIFF в PDF в C#

Потрібно перетворити TIFF зображення для PDF файл програмно? За допомогою Aspose.Words for .NET будь-який розробник може легко перетворити TIFF у PDF лише за допомогою кількох рядків C# коду.

Сучасна обробка C# зображень API створює PDF із TIFF з високою швидкістю. Перевірте якість перетворення TIFF в PDF прямо у веб-переглядачі. Потужна C# дозволяє конвертувати TIFF у багато популярних форматів документів.

Зберегти TIFF як PDF в C#

Наступний приклад демонструє, як перетворити TIFF в PDF в C#.

Дотримуйтесь прості кроки, щоб перетворити TIFF зображення в PDF форматі. Прочитайте TIFF з локального диска, а потім просто збережіть його як PDF, вказавши необхідний формат документа за допомогою розширення PDF Для обох TIFF читання і PDF писати ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний PDF буде ідентичним оригінальному TIFF зображенню.

Приклад коду в C# для перетворення TIFF у PDF формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
dotnet add package Aspose.Words
Копія
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.tiff");

doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.tiff"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.pdf", new ImageSaveOptions(SaveFormat.pdf));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити TIFF у PDF C#

 1. Встановіть Aspose.Words for .NET.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний TIFF C# файл.
 4. Викличте Save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням PDF.
 5. Отримайте результат перетворення TIFF як PDF.

C# для перетворення TIFF на PDF

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кросплатформним і підтримує всі основні реалізації .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Оскільки код .NET не залежить від основного апаратного забезпечення чи операційної системи, а залежить лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь-яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS і Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin і MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Для отримання додаткової інформації зверніться до документації продукту.

Інші підтримувані конверсії TIFF

Ви можете конвертувати TIFF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.