Konvertēt TIFF uz PDF šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka TIFF konvertēšanai uz PDF

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu TIFF, PDF un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Konvertējiet TIFF par PDF programmā C#

Vai vēlaties programmatiski pārvērst TIFF attēlu par PDF failu? Ar Aspose.Words for .NET jebkurš izstrādātājs var viegli pārveidot TIFF uz PDF formātā ar tikai dažas rindiņas C# kodu.

Mūsdienīga attēlu apstrāde C# API ar lielu ātrumu PDF no TIFF Testa kvalitāti TIFF uz PDF pārveidi tieši pārlūkprogrammā. Jaudīgā C# bibliotēka ļauj pārveidot TIFF attēlus daudzos populāros dokumentu formātos.

Saglabājiet TIFF kā PDF mapē C#

Šis piemērs parāda, kā TIFF pārveidot par PDF programmā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai TIFF attēlu pārvērstu PDF formātā. Izlasiet TIFF attēlu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā PDF, norādot nepieciešamo dokumenta formātu ar PDF paplašinājumu. Gan TIFF lasīšanai, gan PDF rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades PDF saturs būs identisks oriģinālajam TIFF attēlam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu TIFF formātā PDF
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.tiff");

doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.tiff"); shape.ImageData.Save("Output.pdf");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst TIFF par PDF

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
  3. Atveriet avota TIFF failu mapē C#.
  4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu PDF.
  5. Iegūstiet TIFF reklāmguvuma rezultātu kā PDF.

C# bibliotēka, lai pārvērstu TIFF par PDF

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

  • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie TIFF reklāmguvumi

Varat konvertēt TIFF uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.