تبدیل TIFF به PDF در C#

.NET نرم افزاری با سرعت بالا برای تبدیل TIFF به PDF

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلتفرم برای پلتفرم های .NET و .NET Core استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن TIFF, PDF، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از C#, F#, VB.NET.

مشاهده قطعه کد

تبدیل TIFF به PDF در C#

نیاز به تبدیل TIFF تصویر به PDF فایل برنامه نویسی؟ با Aspose.Words for .NET هر توسعه دهنده به راحتی می توانید تبدیل TIFF به PDF تنها با چند خط از فرمت C# کد.

پردازش تصویر مدرن C# PDF از TIFF با سرعت بالا ایجاد می کند. کیفیت تبدیل TIFF به PDF درست در یک مرورگر آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند C# اجازه می دهد تا TIFF به بسیاری از فرمت های سند محبوب تبدیل کنید.

ذخیره TIFF به عنوان PDF در C#

مثال زیر نحوه تبدیل TIFF به PDF در C#.

مراحل آسان به نوبه خود یک دنبال TIFF تصویر را به PDF فرمت. TIFF را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را به عنوان PDF ذخیره کنید، و فرمت سند مورد نیاز را با پسوند PDF هم برای خواندن TIFF PDF می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط استفاده کنید. محتوای خروجی PDF با تصویر TIFF یکسان خواهد بود.

نمونه کد در C# برای تبدیل TIFF به قالب PDF
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
dotnet add package Aspose.Words
کپی 🀄
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.tiff");

doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.tiff"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.pdf", new ImageSaveOptions(SaveFormat.pdf));
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

چگونه تبدیل TIFF به PDF C#

 1. Aspose.Words for .NET نصب کنید.
 2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به C# خود اضافه کنید.
 3. فایل منبع TIFF را در C#.
 4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند PDF Save().
 5. نتیجه TIFF به عنوان PDF.

C# برای تبدیل TIFF به PDF

سه گزینه جایگزین برای نصب "Aspose.Words برای .NET" بر روی سیستم شما وجود دارد. لطفاً یکی را انتخاب کنید که شبیه نیازهای شما باشد و دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید:

سیستم مورد نیاز

محصول ما کاملاً کراس پلتفرم است و از تمامی پیاده سازی های اصلی دات نت پشتیبانی می کند:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

تا آنجا که کد دات نت به سخت افزار یا سیستم عامل اصلی بستگی ندارد، بلکه فقط به یک ماشین مجازی بستگی دارد، شما می توانید هر نوع نرم افزاری را برای Windows، macOS، Android، iOS و Linux توسعه دهید. فقط مطمئن شوید که نسخه مربوطه .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono یا Xamarin را نصب کرده اید.

توصیه می کنیم از محیط های توسعه یکپارچه Microsoft Visual Studio، Xamarin و MonoDevelop برای ایجاد برنامه های C#, F#, VB.NET استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر لطفاً به مستندات محصول مراجعه کنید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده TIFF

می توانید TIFF به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. تمامی حقوق محفوظ است.