Převést TIFF na PDF v C#

Vysokorychlostní softwarová .NET pro převod TIFF na PDF

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni nezávislého na platformě pro .NET a .NET Core. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export TIFF, PDF a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí C#, F#, VB.NET.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte TIFF na PDF v C#

Potřebujete programově převést obrázek TIFF na PDF soubor? S Aspose.Words pro .NET může každý vývojář snadno transformovat TIFF do PDF formátu pomocí několika řádků C# kódu.

Moderní API pro zpracování C# obrázků vytváří PDF z obrázků TIFF vysokou rychlostí. Otestujte kvalitu převodu TIFF na PDF přímo v prohlížeči. Výkonná knihovna C# umožňuje konverzi obrázků TIFF do mnoha oblíbených formátů dokumentů.

Uložte TIFF jako PDF v C#

Následující příklad ukazuje, jak převést TIFF na PDF v C#.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte obrázek TIFF do PDF formátu. Přečtěte si obrázek TIFF z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako PDF, s uvedením požadovaného formátu dokumentu pomocí přípony PDF. Pro čtení TIFF i zápis PDF můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní obsah PDF bude identický s původním obrázkem TIFF.

Příklad kódu v C# pro převod TIFF do PDF formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
dotnet add package Aspose.Words
Kopírovat
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.tiff");

doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.tiff"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.tiff"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.pdf", new ImageSaveOptions(SaveFormat.pdf));
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést TIFF na PDF

 1. Nainstalujte Aspose.Words for .NET.
 2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého C# projektu.
 3. Otevřete zdrojový TIFF C# soubor.
 4. Zavolejte metodu Save() a předejte výstupní název souboru s příponou PDF.
 5. Získejte výsledek konverze TIFF PDF.

C# pro převod TIFF na PDF

Existují tři alternativní možnosti instalace "Aspose.Words for .NET" do vašeho systému. Vyberte si prosím ten, který odpovídá vašim potřebám, a postupujte podle pokynů krok za krokem:

Požadavky na systém

Náš produkt je plně multiplatformní a podporuje všechny hlavní implementace .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Pokud kód .NET nezávisí na základním hardwaru nebo operačním systému, ale pouze na virtuálním počítači, můžete vyvíjet jakýkoli druh softwaru pro Windows, macOS, Android, iOS a Linux. Jen se ujistěte, že máte nainstalovanou odpovídající verzi .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono nebo Xamarin.

K vytváření aplikací C#, F#, VB.NET doporučujeme používat integrovaná vývojová prostředí Microsoft Visual Studio, Xamarin a MonoDevelop.

Další podrobnosti naleznete v dokumentaci k produktu.

Další podporované konverze TIFF

TIFF můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.