تبدیل HTML به DOC در Python

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Python برای تبدیل HTML به DOC

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلت فرم در پایتون استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن HTML, DOC، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از Python.

تبدیل HTML به DOC با استفاده از Python

آیا باید فایل های HTML را به صورت برنامه ریزی شده DOC با Aspose.Words برای Python via .NET شما می توانید تبدیل HTML به DOC فرمت فقط با استفاده از چند خط Python کد.

API DOC ما Python via .NET را از HTML با کیفیت حرفه‌ای ایجاد می‌کند. با بالاترین کیفیت تبدیل HTML به DOC درست در مرورگر خود تست کنید. یک Python via .NET اجازه می دهد تا HTML را به بسیاری از فرمت های محبوب تبدیل کنید.

ذخیره HTML به عنوان DOC در Python

مثال زیر نحوه تبدیل HTML به DOC در Python.

مراحل آسان به نوبه خود یک دنبال HTML فایل را به DOC فرمت. خوانده شده HTML فایل از درایو محلی، و سپس به سادگی آن را به عنوان DOC، تعیین فرمت فایل های مورد نیاز توسط DOC فرمت. برای هر دو HTML خواندن و DOC نوشتن شما می توانید نام فایل به طور کامل واجد استفاده کنید. محتوای خروجی DOC و قالب بندی با سند HTML.

نمونه کد در Python برای تبدیل HTML به قالب DOC
فایل ورودی
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
فرمت خروجی
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.doc")
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل HTML به DOC

  1. 'Aspose.Words for Python via .NET' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Python خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع HTML را در Python.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند DOC 'save()'.
  5. نتیجه HTML به عنوان DOC.

Python برای تبدیل HTML به DOC

ما بسته های Python خود را در مخازن PyPi میزبانی می کنیم. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب "Aspose.Words for Python via .NET" در محیط توسعه دهنده خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

این بسته با Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 و 3.9 سازگار است. در صورت توسعه نرم افزار برای لینوکس، لطفاً در مستندات محصول به gcc و libpython.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده HTML

می توانید HTML به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. تمامی حقوق محفوظ است.