تبدیل HTML به MD در Python

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Python برای تبدیل HTML به MD

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلت فرم در پایتون استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن HTML, MD، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از Python.

HTML را با استفاده از Python

آیا نیاز به تبدیل اسناد وب به صورت برنامه ای دارید؟ با Aspose.Words برای Python via .NET می توانید HTML را به فرمت MD و در جهت مخالف تنها با استفاده از چند خط Python کنید.

Python via .NET ما MD را از HTML با کیفیت حرفه ای ایجاد می کند. بالاترین کیفیت تبدیل HTML به MD را مستقیماً در مرورگر خود آزمایش کنید. یک Python via .NET اجازه می دهد تا اسناد وب را به بسیاری از فرمت های محبوب تبدیل کنید.

HTML را به عنوان MD در Python

مثال زیر نحوه تبدیل HTML به MD در Python.

برای تبدیل صفحه HTML به فرمت MD مراحل آسان را دنبال کنید. فایل HTML خود را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را با فرمت MD ذخیره کنید و فرمت فایل مورد نیاز را با پسوند MD هم برای خواندن HTML و هم برای نوشتن MD می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط استفاده کنید. محتوای خروجی MD و قالب بندی با سند HTML اصلی یکسان خواهد بود.

نمونه کد در Python برای تبدیل HTML به قالب MD
فایل ورودی
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
فرمت خروجی
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.md")
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل HTML به MD

  1. 'Aspose.Words for Python via .NET' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Python خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع HTML را در Python.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند MD 'save()'.
  5. نتیجه HTML به عنوان MD.

Python برای تبدیل HTML به MD

ما بسته های Python خود را در مخازن PyPi میزبانی می کنیم. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب "Aspose.Words for Python via .NET" در محیط توسعه دهنده خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

این بسته با Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 و 3.9 سازگار است. در صورت توسعه نرم افزار برای لینوکس، لطفاً در مستندات محصول به gcc و libpython.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده HTML

می توانید HTML به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. تمامی حقوق محفوظ است.