تبدیل HTML به MD در Python

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Python برای تبدیل HTML به MD

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلت فرم در پایتون استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن HTML, MD، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از Python.

مشاهده قطعه کد

با استفاده از Python HTML را به MD تبدیل کنید

آیا نیاز به تبدیل اسناد وب به صورت برنامه ای دارید؟ با Aspose.Words برای Python via .NET، هر توسعه‌دهنده‌ای می‌تواند تنها با چند خط کد Python، HTML را به فرمت MD و در جهت مخالف تبدیل کند.

پردازش اسناد مدرن Python API MD را از HTML با کیفیت حرفه ای ایجاد می کند. بالاترین کیفیت تبدیل HTML به MD را مستقیماً در مرورگر خود آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند Python اجازه می دهد تا اسناد وب را به بسیاری از فرمت های محبوب تبدیل کنید.

HTML را به عنوان MD در Python ذخیره کنید

مثال زیر نحوه تبدیل HTML به MD در Python را نشان می دهد.

برای تبدیل صفحه HTML به فرمت MD مراحل آسان را دنبال کنید. فایل HTML خود را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را با فرمت MD ذخیره کنید و فرمت فایل مورد نیاز را با پسوند MD مشخص کنید. هم برای خواندن HTML و هم برای نوشتن MD می توانید از نام فایل های کاملاً واجد شرایط استفاده کنید. محتوای خروجی MD و قالب بندی با سند اصلی HTML یکسان خواهد بود.

نمونه کد در Python برای تبدیل HTML به قالب MD
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
pip install aspose-words
کپی 🀄
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.md", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.md))
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

چگونه تبدیل HTML به MD Python

  1. Aspose.Words for Python via .NET نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Python خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع HTML را در Python.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند MD save().
  5. نتیجه HTML به عنوان MD.

Python برای تبدیل HTML به MD

ما بسته های Python خود را در مخازن PyPi میزبانی می کنیم. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب "Aspose.Words for Python via .NET" در محیط توسعه دهنده خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

این بسته با Python ≥3.5 و <3.12 سازگار است. اگر نرم‌افزاری برای لینوکس توسعه می‌دهید، لطفاً به الزامات اضافی برای gcc و libpython در مستندات محصول نگاهی بیندازید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده HTML

می توانید HTML به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. تمامی حقوق محفوظ است.