HTML'i C++'de Word'ye dönüştürün

HTML i Word ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım C++

HTML ila Word dönüşüm hızı elde etmek için C++ kullanın. C++ HTML, Word ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

C++'da HTML'i Word'ye dönüştürün

Aspose.Words for C++ geliştiricileri için sezgisel ve basit bir dosya dönüştürme API'si sağlar. Çözümümüz, C++ geliştiricilerinin dosyaları bir formattan diğerine kolayca dönüştürmesine olanak tanır, bu da onu dosya dönüştürme görevlerini otomatikleştirmek için vazgeçilmez bir araç haline getirir.

İster HTML, Word ister diğer dosya formatlarıyla çalışıyor olun, Aspose.Words for C++ bunların hepsini kapsar ve en yüksek kalitede sonuçları garanti eder. C++ kodunun HTML dosyalarınızla nasıl çalıştığını hemen test edin.

HTML'i C++'da Word olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, yalnızca birkaç satır C++ koduyla HTML'in Word'ye nasıl dönüştürüleceğini gösterir. Aspose.Words ad alanını C++ projenize dahil ederek başlayın. Daha sonra, giriş dosyasının yolunu belirtin ve HTML içeriğini yüklemek için bir Document nesnesi oluşturun. Daha sonra Word çıktı dosyasının yolunu belirtmeniz ve sonucu Word olarak kaydetmek için Save() yöntemini kullanmanız gerekir. Dönüştürme API'si, belirtilen dosya uzantısına göre çıktı dosyası biçimini belirleyecektir.

HTML i DOCX biçimine dönüştürmek için C++ de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.docx");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.docx", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.docx");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, Word nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for C++' kurun.
  2. C++ projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını C++.
  4. Word uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'Save()' yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu Word.

HTML 'i Word ye dönüştürmek için C++

Aspose.Words for C++ ı geliştirici ortamınıza yüklemek için üç seçeneğiniz vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

Microsoft Windows, Linux ve macOS işletim sistemlerinde yazılım geliştirmek için bu C++ kitaplığını kullanabilirsiniz:

  • Linux için GCC >= 6.3.0 ve Clang >= 3.9.1
  • Xcode >= 12.5.1, macOS için Clang ve libc++

Linux veya macOS için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde fontconfig ve mesa-glu açık kaynak paketleri) hakkındaki bilgileri kontrol edin.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.