Markdown içinde HTML i Markdown'ye dönüştür

HTML i Markdown ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Java

Java'da taşınabilir, sağlam ve güvenli yazılımlar oluşturmak için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Java HTML, Markdown ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Java kullanarak HTML'yi Markdown'a dönüştürün

Web belgelerini programlı olarak dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for Java Java kodunu kullanarak HTML'yi Markdown formatına ve ters yönde dönüştürebilirsiniz.

Java, HTML'den profesyonel kalitede Markdown oluşturur. En yüksek kaliteli HTML'den Markdown'a dönüştürmeyi doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü bir Java dönüştürme API'si, Web belgelerinin birçok popüler biçime dönüştürülmesine olanak tanır.

Java Markdown olarak kaydedin

Java içinde HTML'nin Markdown'a nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

Bir HTML sayfasını Markdown biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML dosyanızı yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli dosya biçimini Markdown uzantısına göre belirterek Markdown biçiminde kaydedin. Hem HTML okuma hem de Markdown yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıktı Markdown içeriği ve biçimlendirmesi, orijinal HTML belgesiyle aynı olacaktır.

HTML i MD biçimine dönüştürmek için Java de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.md");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.md", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.md");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, Markdown nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Java' kurun.
  2. Java projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Java.
  4. Markdown uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu Markdown.

HTML 'i Markdown ye dönüştürmek için Java

Java paketlerimizi Maven depolarında barındırıyoruz. 'Aspose.Words for Java', bayt kodu içeren yaygın bir JAR Lütfen Java geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Java SE 7 ve daha yeni Java sürümleri desteklenir. JRE kullanmak zorunda kalmanız durumunda Java SE 6 için ayrı bir paket sunuyoruz.

Java Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere JVM uygulamasına sahip tüm işletim sistemlerinde çalışır.

JogAmp JOGL, Harfbuzz yazı tipi motoru, Java Advanced Imaging JAI gibi isteğe bağlı paket bağımlılıkları hakkında bilgi için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Her hakkı saklıdır.