Převést TIFF na PDF v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod TIFF na PDF

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export TIFF, PDF a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Převeďte TIFF na PDF v Python

Potřeba převést TIFF obrazu PDF souboru programově? Pomocí Aspose.Words for Python via .NET každý vývojář snadno transformovat TIFF do PDF pomocí pouhých několika řádků Python kódu.

Moderní rozhraní pro zpracování obrázků Python PDF z TIFF vysokou rychlostí. Otestujte kvalitu TIFF na PDF přímo v prohlížeči. Výkonná Python umožňuje konvertovat TIFF do mnoha oblíbených formátů dokumentů.

Uložit TIFF jako PDF v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést TIFF na PDF v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a TIFF obrázek PDF PDF formát. Přečtěte si TIFF z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako PDF a určete požadovaný formát dokumentu pomocí přípony PDF Pro oba TIFF čtení a PDF psaní můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní PDF bude identický s původním TIFF.

Příklad kódu v Python pro převod TIFF do formátu PDF
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.image_data.save("Output.pdf")
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést TIFF na PDF

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový TIFF soubor Python.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou PDF.
  5. Získejte výsledek konverze TIFF PDF.

Python pro převod TIFF na PDF

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze TIFF

TIFF můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všechna práva vyhrazena.