Převést TIFF na PDF v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod TIFF na PDF

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export TIFF, PDF a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte TIFF na PDF v Python

Potřebujete programově převést obrázek TIFF na PDF soubor? S Aspose.Words pro Python via .NET může každý vývojář snadno transformovat TIFF do PDF formátu pomocí několika řádků Python kódu.

Moderní API pro zpracování Python obrázků vytváří PDF z obrázků TIFF vysokou rychlostí. Otestujte kvalitu převodu TIFF na PDF přímo v prohlížeči. Výkonná knihovna Python umožňuje konverzi obrázků TIFF do mnoha oblíbených formátů dokumentů.

Uložte TIFF jako PDF v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést TIFF na PDF v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte obrázek TIFF do PDF formátu. Přečtěte si obrázek TIFF z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako PDF, s uvedením požadovaného formátu dokumentu pomocí přípony PDF. Pro čtení TIFF i zápis PDF můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní obsah PDF bude identický s původním obrázkem TIFF.

Příklad kódu v Python pro převod TIFF do PDF formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
pip install aspose-words
Kopírovat
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.get_shape_renderer().save("Output.pdf", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.pdf))
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést TIFF na PDF

  1. Nainstalujte Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový TIFF Python soubor.
  4. Zavolejte metodu save() a předejte výstupní název souboru s příponou PDF.
  5. Získejte výsledek konverze TIFF PDF.

Python pro převod TIFF na PDF

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python ≥3.5 a <3.12. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci k produktu.

Další podporované konverze TIFF

TIFF můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.